۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 8031
  • ۰۷ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۲۶
  • 71 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار ورامین از مرکز نگهداری معلولین ایثار بازدید کرد

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین گفت: احسان و دست گیری از مستمند، توفیق الهی است که تنها نصیب عده ای می شود که سزاوار لطف پروردگارند . به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در جریان بازدید از مرکز نگهداری معلولین ایثار ، […]

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین گفت: احسان و دست گیری از مستمند، توفیق الهی است که تنها نصیب عده ای می شود که سزاوار لطف پروردگارند .

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان ورامین – محسن خوانساری فرماندار شهرستان ورامین در جریان بازدید از مرکز نگهداری معلولین ایثار ، گفت: بحمدلله این مرکز دارای امکانات خوبی است و مددکاران اداره بهزیستی دارای تعهد و تخصص کافی جهت رسیدگی به معلولین را دارند.

وی افزود: نگهداری و مواظبت از افراد معلول، وظیفه جامعه است اما وظیفه‌‌‌‌‌‌‌ای بس مشکل که گاهی از عهده فرد عادی خارج است.

وی گفت: احسان و دست گیری از مستمند، توفیق الهی است که تنها نصیب عده ای می شود که سزاوار لطف پروردگارند.

فرماندار گفت: بهزیستی، سازمانی فرهنگی، اجتماعی و امدادی است که به منظور گسترش رحمت الهی در جامعه و حفظ ارزش ها و کرامات والای انسانی، مجموعه خدماتی را ارائه می دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*