۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1510
  • ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۷
  • 129 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار ورامین تمامی برنامه ها و امور حوزه تولید به صورت کارشناسی و تخصصی انجام شود

ورامین- رامین نیوز: فرماندار ورامین گفت: باید تمامی برنامه ها و کارهای امر تولید به صورت کارشناسی و تخصصی مرتفع شود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محسن خوانساری در جلسه کارگروه اقتصادی که با حضور معاونین فرماندار و برخی از رؤسای ادارات و چند تن از سرمایه گذاران شهرستان ورامین که در محل فرمانداری ورامین […]

ورامین- رامین نیوز: فرماندار ورامین گفت: باید تمامی برنامه ها و کارهای امر تولید به صورت کارشناسی و تخصصی مرتفع شود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محسن خوانساری در جلسه کارگروه اقتصادی که با حضور معاونین فرماندار و برخی از رؤسای ادارات و چند تن از سرمایه گذاران شهرستان ورامین که در محل فرمانداری ورامین تشکیل شده بود افزود: خوشبختانه بدلیل وجود تحریم ها تمامی مسئولان و تولید کنندگان به این نتیجه رسیده اند که باید به سمت تولید داخلی و استفاده از ظرفیت های داخلی رفت.

وی اظهار داشت: امروز باید معدن دارها و تولید کنندگان از فروش مواد خام خودداری کنند و محصول خود را مستقیم بدست مصرف کننده برساند، بعنوان مثال چرمی که در کارخانه تولید می شود باید در همان کارخانه و یا همان شهرک صنعتی تبدیل به کالای چرمی بشود و به دست مصرف کننده برسد.

فرماندار گفت: باید تمامی برنامه ها و امور حوزه تولید به صورت کارشناسی و  تخصصی انجام شود.

وی ادامه داد: کارگروه های تخصصی در شهرک های صنعتی  تشکیل شود و اعزای این کارگروه عمدتأ از سرمایه گذاران و کارخانه داران در خود شهرک صنعتی باشند تا مشکلات موجود در این بخش صنعتی به صورت تخصصی تر بررسی شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*