۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اسلایدر » عناوین اصلی
  • شناسه : 830
  • ۱۷ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۹
  • 76 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار ورامین دغدغه اصلی مسئولین شهرستان ورامین تحقق شعار “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” است

ورامین – رامین نیوز: محسن خوانساری در دیدار رؤسای ادارات شهرستان ورامین گفت: از دغدغه های اصلی شهرستان ورامین در سال ۹۳ تحقق امر مقام معظم رهبری است. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار شهرستان ورامین افزود: سرفصل اصلی فرمانداری ورامین تحقق شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی است . خوانساری […]

ورامین – رامین نیوز: محسن خوانساری در دیدار رؤسای ادارات شهرستان ورامین گفت: از دغدغه های اصلی شهرستان ورامین در سال ۹۳ تحقق امر مقام معظم رهبری است.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- فرماندار شهرستان ورامین افزود: سرفصل اصلی فرمانداری ورامین تحقق شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی است .

خوانساری گفت: امسال سالی پر کار و مهمی است که انشاء الله باید با کمک یکدیگر برای تحقق شعار سال تلاش کنیم.

وی گفت: از مهمترین برنامه های دولت تدبیر و امید اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها است و باید این امر توسط ما انجام شود که با اجرای صحیح و دقیق فاز دوم هدفندی یارانه ها شعار اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی تحقق یابد.

خوانساری گفت: رؤسای ادارات نیز باید نسبت به وظیفه ای که دارند خدمتگزار مردم باشند و برای تحقق شعار سال که توسط رهبری تدوین شده است و همچنین برای انجام برنامه های دولت تدبیر و امید در سال ۹۳ تمامی ظرفیت و توان خود را بکار گیرند تا در پایان سال ۹۳ در مقابل مردم عزیز و ولایتمدارمان سربلند باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*