۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 1727
  • ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۹:۲۶
  • 163 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار ورامین رسیدگی به وضعیت روستاها اولویت دولت تدبیر و امید است

ورامین – رامین نیوز: فرماندار ورامین گفت: رسیدگی به وضعیت روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته اولویت دولت تدبیر و امید است و این امر با جدیت دنبال می شود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محسن خوانساری در دیدار از روستای علی آباد فرسوده از توابع بخش مرکزی ورامین افزود: توسعه متوازن تمامی بخش های […]

ورامین – رامین نیوز: فرماندار ورامین گفت: رسیدگی به وضعیت روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته اولویت دولت تدبیر و امید است و این امر با جدیت دنبال می شود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محسن خوانساری در دیدار از روستای علی آباد فرسوده از توابع بخش مرکزی ورامین افزود: توسعه متوازن تمامی بخش های کشور به عنوان برنامه راهبردی دولت تدبیر و امید محسوب می شود و مسئولین وظیفه دارند تا با سرکشی مستمر به روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته، مشکلات این مناطق را رصد کرده و نسبت به رفع موانع توسعه آن اقدام لازم را به عمل آورند.

وی اظهار داشت: روستائیان همواره در صف اول دفاع از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار دارند و می باید اقداماتی عملی در جهت خدمت رسانی به این قشر تأثیرگذار جامعه صورت داد.

فرماندار شهرستان ورامین گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی مبتنی بر ارزش های اسلامی و نگاه عادلانه به تمام اقشار است و این دیدگاه باعث می شود تا رسیدگی به وضعیت روستاها در اولویت مسوولین قرار گیرد.

نماینده دولت در شهرستان ورامین افزود: امروز به برکت استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی تمامی روستاهای شهرستان ورامین از زیر ساخت های لازم از جمله راه، آب سالم و بهداشتی، برق، گاز و تلفن برخوردار می باشند ولی در مقابل زحمات و تلاش های روستائیان این خدمات اندک است و مسئولین می باید در جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر به این افراد اهتمام بیشتری داشته باشند.

خوانساری تصریح کرد: در اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مد نظر مقام معظم رهبری، روستائیان نقش غیر قابل انکاری بر عهده دارند زیرا روستائیان قشر مولد جامعه می باشند که می توانند با توسعه فعالیت خود در حوزه های مختلف کشاورزی و دامپروری، زمینه رشد و توسعه اقتصاد نظام مقدس جمهوری اسلامی را فراهم کنند.

وی اظهار امیدواری کرد در سایه همدلی و تعامل بیش پیش مسئولین و توجه به مناطق کمتر توسعه یافته و روستائیان، شاهد رشد متوازن تمامی مناطق شهرستان ورامین باشیم.

مدیر شهر و روستایی فرمانداری ورامین نیز در حاشیه این مراسم گفت: اجرای طرح بازدید روستایی مسئولین شهرستان ورامین در راستای تسریع بخشیدن در رشد مناطق روستایی و با حضور کلیه رؤسای ادارات در هر هفته اجرا می شود.

حامد بوالحسنی افزود: در بازدیدهای روستایی علاوه بر شخص فرماندار، تمامی مسئولین دستگاه های اجرایی و بخشداران حضور داشته و به طور مستقیم با مردم دیدار داشته و مشکلات آنان را از نزدیک بررسی می کنند.

وی بیان داشت: از ابتدای سال جاری تا کنون مسئولین شهرستان از بیش از ۱۰ روستای شهرستان بازدید داشته اند که این امر موجب تسریع یافتن در روند خدمت رسانی به این مناطق شده است.

این مسئول از اجرای طرح جاده های فرعی روستایی، تسریع بخشیدن در اجرای طرح هادی روستا، تسطیح و به سازی مسیر روستای علی آباد به شهرک مدرس، خروج دامداری ها از بافت روستا به خارج از محدوده، تعویض تیرهای برق چوبی و قدیمی روستا توسط اداره برق، بهبود وضعیت فرهنگی روستا با کمک به کانون فرهنگی مساجد روستا، ارتقاء سطح امنیت روستا، معرفی افراد واجد شرایط جهت دریافت تسهیلات آبیاری قطره ای و مکانیزاسیون با توجه به مشکلات کمبود آب زراعی و تأمین آب شرب سالم و بهداشتی روستا به عنوان مصوبات سفر روستایی مسئولین شهرستان ورامین به روستای باغخواص یاد کرد.

روستای علی آباد فرسوده از توابع بخش مرکزی شهرستان ورامین می باشد که دارای بیش از ۷۰۰  خانوار و ۲ هزار و۷۰۰  نفر سکنه است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*