۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » اقتصادی » ورامين
  • شناسه : 4232
  • ۱۹ مهر ۱۳۹۳ - ۱۰:۰۵
  • 115 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار ورامین: رفع مشکل تولیدکنندگان نیاز به مدیریت جهادی دارد

ورامین- ابتکارآنلاین: محسن خوانساری در جریان بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در شهرستان ورامین اظهار کرد: خوشبختانه شهرستان ورامین به‌دلیل دارا بودن زیرساخت‌های اقتصادی و نزدیکی به پایتخت شاهد استقرار واحدهای صنعتی فعال و توانمندی است که محصولات متنوعی را تولید و به بازار مصرف عرضه می‌کنند. وی گفت: کیفیت محصولات تولیدی در ورامین به […]

ورامین- ابتکارآنلاین: محسن خوانساری در جریان بازدید از واحدهای تولیدی مستقر در شهرستان ورامین اظهار کرد: خوشبختانه شهرستان ورامین به‌دلیل دارا بودن زیرساخت‌های اقتصادی و نزدیکی به پایتخت شاهد استقرار واحدهای صنعتی فعال و توانمندی است که محصولات متنوعی را تولید و به بازار مصرف عرضه می‌کنند.

وی گفت: کیفیت محصولات تولیدی در ورامین به حدی است که مقادیر قابل توجهی از این تولیدات به سایر کشورها صادر می‌شود که این امر زمینه توسعه پایدار اقتصاد منطقه را ایجاد کرده و با رونق تولید در ایجاد فرصت‌های شغلی پایدار نیز سهم به سزایی ایفا می‌کند.

وی در ادامه افزود: در صورتی که مسئولان زمینه ایجاد بسترهای پیشرفت تولید و صنعت را در جهت کمک به رونق اقتصادی منطقه و ایجاد اشتغال در شهرستان به نحو مطلوب فراهم کنند آینده‌ای درخشان در انتظار ورامین خواهد بود.

خوانساری با اشاره به تلاش‌های دولت تدبیر و امید در رفع مشکلات اقتصادی کشور بیان کرد: دولت با برنامه‌ریزی و سیاست‌های درست خود موفق شد که تورم خردکننده ۴۵ درصدی پیش از دولت یازدهم را که عرصه را برای مردم تنگ کرده بود به ۲۵ درصد کاهش دهد و به موازات آن با پیگیری صحیح امور، رکود اقتصادی را نیز برطرف کند و یقیناً این تلاش‌ها باعث رونق اقتصادی و رفع مشکل تولیدکنندگان می‌شود.

نماینده دولت در شهرستان ورامین گفت: شهرستان ورامین علاوه بر فعالیت چشمگیر در حوزه کشاورزی، در بخش صنعت نیز از قابلیت‌های ویژه‌ای برخوردار است و محصولات متنوعی در مناطق مختلف آن تولید می‌شود که توجه و حمایت از این بخش می‌تواند رشد و توسعه روزافزون این شهرستان را به همراه داشته باشد.

خوانساری عنوان کرد: هم‌اکنون شهرک‌های صنعتی شهرستان ورامین از زیرساخت‌های لازم برای توسعه برخوردار هستند و با برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری مناسب می‌توان از ظرفیت این مناطق نهایت بهره و استفاده را برد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*