۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 6500
  • ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۲
  • 117 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار ورامین رفع معضل ترافیک آسایش شهروندان را در پی خواهد داشت

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین گفت : رفع معضل ترافیک آسایش شهروندان را در پی خواهد داشت و مسوولین موظفند تا نسبت به تسهیل این امر اقداماتی عملی صورت دهند. به گزارش خبرنگار ما – محسن خوانساری در جلسه شورای ترافیک شهرستان ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد گفت : یکی […]

ورامین – ابتکار ورامین: فرماندار ورامین گفت : رفع معضل ترافیک آسایش شهروندان را در پی خواهد داشت و مسوولین موظفند تا نسبت به تسهیل این امر اقداماتی عملی صورت دهند.

به گزارش خبرنگار ما – محسن خوانساری در جلسه شورای ترافیک شهرستان ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد گفت : یکی از مهمترین مسائلی که در رفع مشکلات شهروندان و ایجاد آسایش و آرامش آنان نقش به سزایی دارد ، رفع مشکلات ترافیک شهری است که این مهم می تواند در ارتقاء سطح سلامت جامعه نیز سهم عمده ای ایفا نماید.

وی افزود: بسیاری از مشکلات و معضلات بخش ترافیک می تواند با انجام تغییراتی ساده در معابر و خیابان ها برطرف شود که این مهم می باید با همکاری پلیس راهور انجام و صورت پذیرد.

وی گفت : فرهنگ سازی مناسب در زمینه رعایت قوانین و مقررات و توجه به اصول ترافیکی می تواند از بروز بسیاری از مشکلات جلوگیری کرده و سطح سلامت تردد را در شهرستان ارتقاء دهد.

وی افزود : افزایش سلامت و ایمنی شهروندان در سایه تصویب دستورالعمل های اجرایی و عملی در شورای ترافیک حاصل می شود و باید از این جلسات در جهت بهبود وضعیت ترافیک شهرستان بهره برد.

وی تصریح کرد : همه اعضاء شورای ترافیک می باید با همدلی و همکاری و در راستای بهبود شرایط ترافیکی شهرستان قدم برداشته و آسایش و رفاه شهروندان را فراهم کنند .

وی اظهار داشت : شناسایی نقاط حادثه خیز و اصلاح هندسی معابر می توان از بروز بسیاری از معضلات و مشکلات ترافیکی کاسته و دغدغه های مردم را از بین ببرد که یقینا دست یابی به این مهم نیازمند همدلی و همراهی تمامی مسوولین دارد.

وی گفت : اجرای برخی از دوربرگردان های در مسیرهای اصلی شهرستان طبق اصول و معیارهای فنی و مهندسی صورت نگرفته و خود این دوربرگردان ها باعث بروز برخی از تصادفات می شود و باید نسبت به رفع مشکلات این دوربرگردان ها اقدام نمود.

نماینده دولت در شهرستان ورامین افزود :حضور پررنگ پلیس راهور در خیابان ها و معابر اطمینان خاطری برای رانندگان و شهروندان است و باید این امر نمود بیشتری داشته باشد.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*