۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » عناوین اصلی
  • شناسه : 27179
  • ۰۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۵:۰۱
  • 375 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار ورامین نمایشگاه بهاره باید به بهترین نحو برگزار شود

ورامین – رامین نیوز: فرماندار ورامین گفت: برگزاری نمایشگاه های عرضه محصولات بهاره فرصتی برای دستیابی مردم به کالاهای مورد نیاز است و باید دقت کرد که این فرصت به معضل تبدیل نشود. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محسن خوانساری روز پنجشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان […]

ورامین – رامین نیوز: فرماندار ورامین گفت: برگزاری نمایشگاه های عرضه محصولات بهاره فرصتی برای دستیابی مردم به کالاهای مورد نیاز است و باید دقت کرد که این فرصت به معضل تبدیل نشود.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محسن خوانساری روز پنجشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان ورامین که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شد گفت: برپایی نمایشگاه های بهاره عرضه مستقیم کالا، فرصت مناسبی برای مردم است که بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب تهیه کنند.

وی افزود: با توجه به برخی از مشکلات اقتصادی، برپایی نمایشگاه بهاره امسال از اهمیت بیشتری برخوردار است و باید نسبت به دوره های قبل با کیفیت بیشتری برگزار شود در غیر این صورت این فرصت می تواند به یک معضل تبدیل شود.

وی اظهار داشت: مهمترین اصل در برپایی نمایشگاه ها، عرضه مستقیم کالا از تولید کننده به مصرف کننده است و این امر منوط به حضور تولید کنندگان در عرصه نمایشگاه می باشد تا دست واسطه ها از بازار مصرف کوتاه شود.

وی تصریح کرد: مسئولین برگزاری نمایشگاه می باید با برنامه ریزی مناسب ضمن افزایش کیفیت و کاهش قیمت کالاها، تنوع محصولات را نیز افزایش دهند تا شهروندان بتوانند با آسودگی نسبت به تهیه مایحتاج عمومی خود اقدام نمایند.

خوانساری گفت: استقبال خوب مردم از نمایشگاه های عرضه مستقیم کالا در سال های گذشته نشان می دهد که مردم به برپایی این گونه نمایشگاه ها اقبال خوبی نشان می دهد و باید با برپایی نمایشگاهی در خور شأن مردم، اعتماد مردم به مسئولین در تأمین مایحتاج شان بیشتر شود.

فرماندار ورامین تصریح کرد: در کنار برگزاری نمایشگاه، نظارت و بازرسی از واحدهای صنفی نیز باید تشدید شود تا بازار مصرف کنترل و فرصت سودجویی از برخی از افراد سلب شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*