۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » پيشوا » عناوین اصلی
  • شناسه : 2703
  • ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۲۸
  • 232 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندارپیشوا: پانصدهزار تن محصولات کشاورزی در پیشوا تولید می شود

پیشوا- خبرنگار رامین نیوز: عباس ملکوتی خواه  در جلسه کارگروه توسعه کشاورزی پیشوا که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شدافزود: شهرستان پیشوا در تولید انواع محصولات زراعی و دامپروری به عنوان منطقه ای پیشگام در استان تهران محسوب می شود وبسیاری از نیازهای بازار مصرف استان تهران و کشور را تأمین می کند. وی گفت: […]

پیشوا- خبرنگار رامین نیوز: عباس ملکوتی خواه  در جلسه کارگروه توسعه کشاورزی پیشوا که در محل فرمانداری این شهرستان تشکیل شدافزود: شهرستان پیشوا در تولید انواع محصولات زراعی و دامپروری به عنوان منطقه ای پیشگام در استان تهران محسوب می شود وبسیاری از نیازهای بازار مصرف استان تهران و کشور را تأمین می کند.

وی گفت: در این شهرستان سالانه بیش از ۳۰۰ هزار تن محصولات گلخانه ای شامل انواع گل و خیار و ۲۰۰هزار تن سایر محصولات کشاورزی تولید می کند که بخشی از آن به خارج از کشور صادر شده و مابقی به مصرف بازار داخل می رسد.

وی افزود : بخش کشاورزی شهرستان پیشوا از قابلیت های بسیاری برخوردار می شود که در صورت سرمایه گذاری بخش خصوصی و حمایت دولت از آنان می توان ظرفیت تولید محصولات کشاورزی این شهرستان را تا یک هزار تن افزایش داد.

وی بیان داشت : هم اکنون بیش از یک هزار هکتار گلخانه در شهرستان پیشوا اقدام به تولید محصولات گلخانه ای می کنند و با اجرای طرح های توسعه ای ، سالانه ۲۰ هکتار به سطح گلخانه های شهرستان افزوده می شود.

فرماندار پیشوا گفت : مسوولین شهرستان پیشوا آمادگی لازم جهت واگذاری زمین های برخوردار و اعطاء تسهیلات بانکی به افراد واجد شرایط را دارند تا بتوان زمینه افزایش میزان تولیدات کشاورزی و رونق اقتصادی شهرستان را فراهم کرد.

ملکوتی خواه با گرامیداشت هفته جهاد کشاورزی گفت : همزمان باهفته جهاد کشاورزی ، ۱۰ طرح عمرانی و کشاورزی در شهرستان پیشوا به بهره برداری خواهد رسید.

وی این طرح ها را شامل ایجاد گلخانه های صنعتی، کشت بافت، مرکز پرورش شترمرغ، احداث استخرهای دو منظوره و احداث کانال آبیاری اعلام کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*