۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 4611
  • ۱۹ آبان ۱۳۹۳ - ۲۲:۰۴
  • 292 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار پاکدشت:ملت ایران بر اساس آموزه های دینی از اتباع بیگانه را برادر و خواهر خود می دانند

پاکدشت-ابتکارآنلاین:علیرضا قاسمی فرزاد در مراسم افتتاح دبستان ویژه اتباع افغان در روستای کریم آباد پاکدشت اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی از ابتدای شکل گیری میزبان بسیاری از پناهندگان از کشورهای افغانستان، عراق و سایر کشورها می باشد و از آنان پذیرایی می کند. وی گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود تمامی مشکلات […]

پاکدشت-ابتکارآنلاین:علیرضا قاسمی فرزاد در مراسم افتتاح دبستان ویژه اتباع افغان در روستای کریم آباد پاکدشت اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی از ابتدای شکل گیری میزبان بسیاری از پناهندگان از کشورهای افغانستان، عراق و سایر کشورها می باشد و از آنان پذیرایی می کند.

وی گفت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود تمامی مشکلات موجود در کشور، ایران پذیرای هزاران نفر از مهاجرین از کشور افغانستان شد و امکاناتی که نظام در اختیار این افراد قرار داده بی نظیر است و خود این مهاجرین گواه بر این امر می باشند.

وی اظهار داشت: امروز شاهدیم که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و نهادینه شدن ارزش های اسلامی، تمامی خدماتی آموزشی که نظام به دانش آموزان ایرانی ارائه می دهد به طور مساوی و یکسان در اختیار دانش آموزان اتباع نیز قرار می دهند زیرا ملت ایران، اتباع را برادر و خواهر خود می دانند .

وی تصریح کرد: هم اکنون از ۵۰۰ هزار نفر جمعیت ساکن در شهرستان پاکدشت ، یکصد هزار نفر آن را اتباع بیگانه تشکیل می دهند که ۱۰ هزار فرزند این افراد در مدارس پاکدشت مشغول به تحصیل می باشند.

قاسمی فرزاد گفت: همانطور که ایران اسلامی در ارائه خدمات آموزشی به دانش آموزان اتباع پیشگام می باشد، سازمان های بین المللی نیز باید با تأمین زیرساخت های مورد نیاز، در افزایش میزان سطح آگاهی دانش آموزان یاریگر ایران اسلامی باشند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*