۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » پاكدشت » عناوین اصلی
  • شناسه : 4768
  • ۳۰ آبان ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۵
  • 109 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار پاکدشت: پدیده شوم موادمخدر هویت انسانی و اجتماعی فرد را دچار اضمحلال می‌کند

پاکدشت- ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: پدیده شوم موادمخدر هویت انسانی، اخلاقی، اعتقادی و اجتماعی فرد را دچار اضمحلال می‌کند.   جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت به ریاست علیرضا قاسمی‌فرزاد فرماندار شهرستان پاکدشت و حضور فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران و مسئول دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شرق […]

پاکدشت- ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان پاکدشت گفت: پدیده شوم موادمخدر هویت انسانی، اخلاقی، اعتقادی و اجتماعی فرد را دچار اضمحلال می‌کند.

 

جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت به ریاست علیرضا قاسمی‌فرزاد فرماندار شهرستان پاکدشت و حضور فرمانده نیروی انتظامی شرق استان تهران و مسئول دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شرق استان تهران و اعضای شورا فرعی شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

 

علیرضا قاسمی‌فرزاد، رئیس شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت با بیان اینکه نقش خانواده‌ها در پیشگیری از اعتیاد و آسیب‌های اجتماعی فرزندانشان بسیار مهم است، تاکید کرد: لازم است تا مسئولان فرهنگی با جدیت تمام، آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی را از مدارس، دانشگاه‌ها و خانواده‌ها پیگیری کنند، چراکه پیشگیری از ابتلای قشر جوان و نوجوان مهم‌تر از درمان معتادان است.

 

فرماندار شهرستان پاکدشت ضمن اشاره به اثرات منفی مصرف مواد مخدر در جامعه، یادآورشد: نهادهای آموزشی تحت نظارت شورای مبارزه با مواد مخدر باید جهت آگاه‌سازی و اطلاع‌رسانی وسیع در خانواده‌ها و جوانان، فعال‌تر از گذشته فعالیت کنند.

 

رئیس شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان پاکدشت، قدرت تخریب مصرف مواد مخدر را بسیار بالا بیان کرد و گفت: پدیده شوم مواد مخدر هویت انسانی، اخلاقی، اعتقادی و اجتماعی فرد را دچار اضمحلال می‌کند.

 

وی افزود: هر دستگاهی که عضو شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر است باید به تناسب ظرفیت و پتانسیلی که دارد، برای مبارزه با مواد مخدر اقدام کند.

 

فرماندار شهرستان پاکدشت با اشاره به کیفیت‌بخشی و ارتقای سطح خدمات و حفظ کرامت انسانی در کمپ‌های ترک اعتیاد عنوان کرد: امکان اشتغال برای معتادانی که ترک اعتیاد کنند، ایجاد می‌شود تا برگشت وی به اعتیاد را سد کند.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان پاکدشت ضمن تاکید بر برگزاری جلسات منظم کمیته‌های تخصصی شورا و ارائه گزارش دستگاه‌ها، تدوین برنامه‌های اجرایی آنان را بر اساس وظایف تعیین شده، خواستار شد.

 

قاسمی‌فرزاد در پایان با بیان ضرورت راه‌اندازی مرکز ماده ۱۶ براتی جمع‌آوری معتادان متجاهر، خواستار همکاری و اقدامات لازم از سوی شورای هماهنگی شرق استان شد.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*