۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 2178
  • ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۹
  • 107 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار پردیس از صنعت حمایت می کنیم اما سلامت مردم برای ما مهم است

پردیس – رامین نیوز: در جلسه رسیدگی به مشکلات آلودگی های ایجاد شده توسط کارخانه سیمان واقع در یکی از روستاهای شهرستان پردیس که با حضور فرماندار شهرستان، نمایندگان اداره صنعت و معدن و تجارت، رئیس اداره محیط زیست، اعضای شورای اسلامی روستا و مدیرعامل شرکت سیمان مذکور برگزار شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- […]

پردیس – رامین نیوز: در جلسه رسیدگی به مشکلات آلودگی های ایجاد شده توسط کارخانه سیمان واقع در یکی از روستاهای شهرستان پردیس که با حضور فرماندار شهرستان، نمایندگان اداره صنعت و معدن و تجارت، رئیس اداره محیط زیست، اعضای شورای اسلامی روستا و مدیرعامل شرکت سیمان مذکور برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مرتضی حیدری فرماندار پردیس با اشاره به حمایت دولت از بخش صنعت و تولید گفت: این کارخانه منبع ارتزاق حدود ۲۰۰۰ خانوار است و از این رو نقش بزرگی در اقتصاد شهرستان دارد، اما این موضوع موجب چشم پوشی ما از اتفاقات ناخوشایند زیست محیطی که به واسطه فعالیت این صنعت در منطقه ایجاد می شود نخواهد شد.

siman3

وی با اعلام اینکه سلامت مردم برای فرمانداری در اولویت قرار دارد و آلودگی ناشی از این کارخانه کاملا قابل رویت است، افزود: قصد داریم در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، زمینه رشد و شکوفایی بیشتر این کارخانه و دیگر صنعتگران را فراهم آوریم و با تدبیر مناسب حافظ جان و مال و سلامت مردم باشیم.

پس از ارائه توضیحاتی پیرامون مشکلات و موارد موجود توسط مدیرعامل کارخانه و اعضای شورا، مقرر شد سیستم پایش لحظه ای دودهای خروجی از کارخانه فعال شده و اداره محیط زیست نیز در خصوص اعلام کاهش آلودگی توسط کارخانه بررسی های کارشناسی را انجام دهد.

همچنین افزایش فضای سبز اطراف کارخانه، ساماندهی پارکینگ خودروهای سنگین و اجرای آسفالت ورودی کارخانه و بررسی برنامه زمانبندی شده کارخانه سیمان برای نصب سیستم فیلترینگ آلاینده ها توسط مشاوران فرمانداری و اداره محیط زیست در راستای سرعت بخشیدن به این امر از جمله مصوبات این جلسه بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*