۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 9133
  • ۲۵ تیر ۱۳۹۴ - ۲۳:۳۰
  • 329 بازدید
  • ارسال توسط :

فرماندار پیشوا موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای را تبریک گفت/ پیروزی هسته ای شوکت ایرانیان را در جهان به نمایش گذاشت

پیشوا – ابتکار ورامین: دکتر عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا پیروزی تیم مذاکره کننده هسته ای در برابر قدرتهای جهان را به محضر ملت سرافراز ایران، رهبر معظم انقلاب، ریاست محترم جمهور و به ویژه مردم ولایی و شایسته شهرستان پیشوا تبریک گفت. به گزارش خبرنگار ما – فرماندار پیشوا بیان داشت: موفقیت تیم […]

پیشوا – ابتکار ورامین: دکتر عباس ملکوتی خواه فرماندار شهرستان پیشوا پیروزی تیم مذاکره کننده هسته ای در برابر قدرتهای جهان را به محضر ملت سرافراز ایران، رهبر معظم انقلاب، ریاست محترم جمهور و به ویژه مردم ولایی و شایسته شهرستان پیشوا تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار ما – فرماندار پیشوا بیان داشت: موفقیت تیم هسته ای که توانست توافق خوبی را با هدایت های مقام معظم رهبری و تدبیر ریاست محترم جمهور بر پایه منافع ملی و اتکا بر خرد، منطق و پشتیبانی و مقاومت ملت شریف ایران و با شجاعت، مدیریت و درایت وزیر محترم امور خارجه و تیم مذاکره کننده هسته ای و بر مبنای احترام متقابل و تعهد مشترک با قدرت های دنیا حاصل شد، را صمیمانه به ملت ایران تبریک می گویم.

وی با تحسین اراده سیاسی تیم مذاکره کننده بیان داشت: پایداری و عزم تیم مذاکره کننده در فرآیند مذاکرات هسته‌ای که از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار بود موجب دستیابی به این موفقیت بزرگ گردید.

فرماندار پیشوا افزود: پیروزی ارزشمند تیم هسته ای در مذاکرات پیچیده مقابل ابرقدرت های جهان، توانست برگ زرین دیگری بر حقانیت این ملت رشید در تاریخ رقم بزند و شوکت ایرانیان را در همه جهان به منصه ظهور برساند.

نماینده عالی دولت در شهرستان پیشوا در ادامه افزود: این مذاکرات نقش بسیار مهم کشور ایران را در منطقه و در جهان نشان داد و موجب شد تا قدرت‌های جهانی با احترام به خط قرمز‌های نظام جمهوری اسلامی ایران، حق ایران در زمینه داشتن انرژی هسته‌ای و دسترسی به چرخه کامل سوخت هسته‌ای را به رسمیت بشناسند.

وی اظهار داشت: امیدوارم نتیجه این توافق مهم و سرنوشت ساز، در آینده نه چندان دور نمایان و حلاوت آن در زندگی مردم عزیز کشور متبلور شود.

فرماندار پیشوا در پایان گفت: بسیار خرسندم که پس از کسب این افتخار ملی و پیروزی بزرگ، مردم شهرستان پیشوا که در تمام طول مذاکرات با دعای خیر خود در ماه ضیافت الهی، موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای را از درگاه باری تعالی طلب کرده اند، در آینده نزدیک میزبان رئیس جمهور محترم و هیات دولت تدبیر و امید باشند.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*