۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 43433
  • ۰۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴
  • 16 بازدید
  • ارسال توسط :
فرماندار گرمسار منصوب شد
فرماندار گرمسار منصوب شد

فرماندار گرمسار منصوب شد

گرمسار- آبرومند: با حکم وزیر کشور، سعید متقی سرپرست فرمانداری گرمسار به عنوان فرماندار این شهرستان معرفی شد تا ۹ ماه به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر سکان هدایت این شهرستان را به دست بگیرد.   به گزارش خبرنگار ما – همزمان با ظهر شنبه و طی حکمی از سوی وزیر کشور، سعید متقی، […]

گرمسار- آبرومند: با حکم وزیر کشور، سعید متقی سرپرست فرمانداری گرمسار به عنوان فرماندار این شهرستان معرفی شد تا ۹ ماه به انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر سکان هدایت این شهرستان را به دست بگیرد.

 

به گزارش خبرنگار ما – همزمان با ظهر شنبه و طی حکمی از سوی وزیر کشور، سعید متقی، مدیرکل سابق دفتر سیاسی و تقسیمات کشوری استانداری سمنان که سه هفته سرپرستی فرمانداری گرمسار را نیز بر عهده داشت به عنوان فرماندار این شهرستان معرفی شد.

 

در حکم انتصاب متقی که به امضای دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور رسیده، آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار سمنان به سمت فرماندار شهرستان گرمسار به مدت چهار سال منصوب می‌شوید.‌

 

در این حکم آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب موفق باشید.‌

 

پیش از متقی، وحید رجایی فرماندار گرمسار بود که نزدیک به دو سال قبل به این شهرستان آمده بود و هرگز دلیل برکناری زود هنگام وی، معلوم نشد.

 

گفتنی است با حضور متقی در گرمسار و همچنین بندر آبادی مدیر دفتر سرمایه گذاری استانداری سمنان در دامغان، پست‌های دفتر سیاسی و تقسیمات کشوری و همچنین دفتر سرمایه گذاری استانداری هم اکنون خالی هستند.

 

به گزارش خبرنگار مهر، به جز فرمانداران سمنان و سرخه، تمام فرمانداران شش شهرستان دیگر استان سمنان طی دو سال اخیر تغییر کرده‌اند. به نظر می‌رسد با توجه به بازنشستگی ملایری، تغییر بعدی در فرمانداری‌های استان سمنان، در میامی رخ دهد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*