۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 4246
  • ۲۱ مهر ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۱
  • 203 بازدید
  • ارسال توسط :

فرمانده انتظامی ویژه شرق تهران: سیستم ترافیکی هر شهرستان بیانگر الگوی رفتاری آن منطقه است

ورامین-ابتکارآنلاین: همایش تجلیل از نمونه‌های ترافیکی با حضور مسئولان، رانندگان و نمونه‌های ترافیکی شرق استان تهران در ورامین برگزار شد. سردار سیروس فتحی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران طی سخنانی در همایش نمونه‌های ترافیکی شهرستان ورامین اظهار داشت: هر کس وارد ورامین و یا محدوده شرق استان تهران شود یک برداشتی از محدوده ما پیدا خواهد […]

ورامین-ابتکارآنلاین: همایش تجلیل از نمونه‌های ترافیکی با حضور مسئولان، رانندگان و نمونه‌های ترافیکی شرق استان تهران در ورامین برگزار شد.

سردار سیروس فتحی فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران طی سخنانی در همایش نمونه‌های ترافیکی شهرستان ورامین اظهار داشت: هر کس وارد ورامین و یا محدوده شرق استان تهران شود یک برداشتی از محدوده ما پیدا خواهد کرد.

وی گفت: مردم این دیار مردمی با فرهنگ هستند و من خود را مدیون شهر ۱۵ خرداد و مردم خوب ورامین می‌دانم و این ارادت و دین را با خدمت به این شهر نشان دادم.

این مسئول ادامه داد: زمانی مردم این دیار برای امام(ره) و انقلاب وارد میدان شدند که مردم بسیاری از استان‌ها جرات نداشتند جلو بیایند، اما این مردم در سال ۴۲ آمدند و از امام خود دفاع کردند.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران بیان داشت: همکاران من در نیروی انتظامی در کنار شما مردم و مسئولان خوب منطقه زحمات زیادی کشیدند و امروز کسی نمی‌تواند از برخی ناامنی‌هایی که در گذشته بوده صحبت کند و عزیزان ما در پلیس‌های تخصصی، امنیتی را ایجاد کرده‌اند که هرگز نباید از دست برود.

وی خاطرنشان کرد: امنیت توسط خود مردم ایجاد می‌شود و به کمک نیروی انتظامی و مسئولان به رتبه‌های برتر و بالاتر می‌رسد.

بالاترین مقام انتظامی شرق استان تهران ضمن بیان اهمیت امکانات و تجهیزات تصریح کرد: تا زمانی که تجهیزات و امکانات نباشد کار جلو نمی‌رود، آنچه که رستم را رستم کرد گرز و رخش بود، امکانات و تجهیزات نیاز امروز امنیت است.

وی افزود: امروز رفتارهای ترافیکی نسبت به گذشته بسیار بهتر شده است اما انتظار ما از مردم بزرگ ورامین بسیار بالاتر است، وضعیت تصادفات، فوتی‌ها و زخمی‌ها همچنان نگران‌کننده است و باید هرچه زودتر ریشه‌یابی شود و مشکلات به سرعت مرتفع شود.

فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران خاطرنشان کرد: زمانی که یک نان‌آور خانه مجروح می‌شود کل خانواده ضربه می‌خورند و در پی آن خانواده ضربه خواهد خورد.

– See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930719001540#sthash.5cMhx3aR.dpuf

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*