۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اسلایدر » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 890
  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۳ - ۸:۴۲
  • 90 بازدید
  • ارسال توسط :

فرهاد بشیری نماینده مردم پاکدشت ما باید به فرمایشات مقام معظم رهبری توجه داشته باشیم

پاکدشت – رامین نیوز: فرهاد بشیری نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی که در اولین جلسه شورای اداری شهرستان سخن می گفت، اظهار داشت: پرچم دار بزرگ نظام اسلامی هر سال با نام هایی سال را تدبین کرده است و امسال را هم با نام “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت […]

پاکدشت – رامین نیوز: فرهاد بشیری نماینده مردم شهرستان پاکدشت در مجلس شورای اسلامی که در اولین جلسه شورای اداری شهرستان سخن می گفت، اظهار داشت: پرچم دار بزرگ نظام اسلامی هر سال با نام هایی سال را تدبین کرده است و امسال را هم با نام “اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی” تدبین نمودند و راه را برای ما مشخص کردن تا ما تلاش کنیم.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز– نماینده مردم پاکدشت گفت: دو موضوع مهم را مشخص کردند وقتی این موضوع مطرح شد بعضاً دیده شده در دستگاه ها و ادارات برداشت شده که باید سخت گیری کنند! نه خیر اینطور نیست. ما باید توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری داشته باشیم و هزینه های اضافه ای را کاهش بدهیم و تلاش را زیاد کنیم و کوشش کنیم و  درست هزینه کنیم و درست کار کنیم و به دو موضوع اقتصاد و فرهنگ توجه ویژه داشته باشیم.

بشیری در بخش دیگری از سخنان خود گفت: دشمن مرتب تلاش می کند و با کینه ای که نسبت به نظام دارد بیکار ننشیند و همین قطعنامه اخیر که در اتحادیه اروپا علیه ما مصوب کردند به دنبال این هستند! که اساسی ما را بپاشانند نه اینکه دنبال حقوق بشر باشند یا حقوق شهروندی باشند،‌ نیست!!!

وی گفت: اگر دنبال حقوق بشر را به خواهیم بگردیم باید بگویم در کشور اکران، سوریه، چه کسی باید پاسخگوی این ها باشند امروز که به مرزبانان ما حمله می کنند و مرزبان ما را به شهادت می رسانند چه کسی جوابگو است و این چه حقوق بشری است؟؟

امروز دشمن به جهان اسلام و به ویژه تشییع حمله کرده است که نوک پیکان به سوی این خط ناب اسلام است که قصد دارد انسانها را به راه تکامل برساند.

نماینده مردم پاکدشت گفت: با توجه به اینکه دشمن به دنبال یک سونامی بسیار سنگین و شدیدی را برای فرهنگ تدارک می بیند با توجه به این سیستم های مجازی که وجود دارد و متأسفانه ما در کشور هم در جهت اقتصاد و هم در جهت فرهنگ بصورت جزیره ای عمل می کنیم، و هر کس راه خودش را می رود! ما باید وحدت داشته باشیم و از ظرفیت های کشور بخوبی استفاده کنیم.

بشیری ادامه داد و گفت: امروز ملت ما یک ملت توانمند و دارای امکانات است و باید از همه شرایط که دارد به خوبی استفاده بکند.

نماینده پاکدشت در پایان گفت: همه باید تلاش کنیم کوشش کنم،‌ بله دیدگاه ها و نظرات هست و آنچه مهم است خدمت گذاری به مردم است که این فرصت را نباید از دست داد.

وی خطاب به مسئولان گفت: انشاءا… با یک جدیت تمام و با یک هماهنگی کامل همه دستگاه ها کمک بکنید این کار را همه انجام بدهیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*