۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 7922
  • ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ - ۰:۵۸
  • 65 بازدید
  • ارسال توسط :

فرهنگ سازی و اطلاع رسانی از جمله راهکارهای مهم در مبارزه با مواد مخدر است

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: فرهنگ سازی و اطلاع رسانی از جمله راهکارهای مهم در مبارزه با مواد مخدر است. به گزارش خبرنگار ما – علی صادقی در اولین جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک در سال ۹۴ با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: اساس کار شورای فرعی […]

قرچک – ابتکار ورامین: فرماندار شهرستان قرچک گفت: فرهنگ سازی و اطلاع رسانی از جمله راهکارهای مهم در مبارزه با مواد مخدر است.

به گزارش خبرنگار ما – علی صادقی در اولین جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک در سال ۹۴ با تبریک اعیاد شعبانیه اظهار داشت: اساس کار شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر پیشگیری است و باید به صورت ویژه به امر مبارزه با مواد مخدر توجه شود.

وی با بیان اینکه وظیفه نیروی انتظامی است که با معتادان و عاملان فروش مواد مخدر مبارزه کند، افزود: فرهنگ سازی و اطلاع رسانی از آسیب های استفاده از مواد مخدر ، شناسایی توزیع کنندگان اصلی و خرده فروشان، اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و تشکیل کارگروه های مواد مخدر از جمله راهکارهای مهم در مبارزه با این پدیده است .

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک اظهار داشت: مشکلات عدیده اجتماعی ریشه در معضلات فرهنگی دارد و اعتیاد به مواد مخدر نیز یکی از نتایج معضلات فرهنگی است که باید از آن با برنامه ریزی مناسب پیشگیری کرد.

وی افزود: لازم است اطلاع رسانی و آگاه سازی از عواقب جبران ناپذیر این ماده مخدر به ویژه برای جوانان صورت گیرد و خانواده ها نیز بر رفتار فرزندان خود نظارت بیشتری داشته باشند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک بر لزوم استفاده از برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان و تبلیغ مبلغین در مساجد در راستای مقوله آموزش و اطلاع رسانی و پیشگیری از مصرف مواد مخدر در سطح جامعه تأکید کرد.

صادقی با بیان اینکه در سال گذشته برنامه های مناسبی در بحث پیشگیری از مصرف مواد مخدر در سطح شهرستان صورت گرفت، افزود: تابستان امسال فرصت مناسبی است برای پیشگیری از مصرف مواد مخدر در بین دانش آموزان و بخصوص خانواده ها دربرنامه های اوقات فراغت و تبلیغ مبلغین و روحانیون در مساجد است و میتوان از ظرفیت های آموزش و پرورش، دانشگاه ها و شهرداری در این حوزه استفاده کرد.

فرماندار شهرستان قرچک در پایان از برخورد با کمپ های غیر مجاز در سطح شهرستان در سال جاری اشاره کرد و افزود: کمپ های غیر مجاز به دستور استاندار محترم تا آخر سال جمع آوری شوند و در صورت انجام نشدن با خاطیان به شدت برخورد می شود.

گفتنی است، اولین جلسه شورای فرعی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قرچک در سال ۹۴ به ریاست علی صادقی فرماندار و با حضور دیگر اعضاء این شورا در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*