۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پاكدشت » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 3138
  • ۰۴ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۶
  • 192 بازدید
  • ارسال توسط :

فریاد رسای “مرگ بر اسرائیل” ورزشکاران پاکدشت در روز قدس

پاکدشت – ابتکار آنلاین: ورزشکاران پاکدشت در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان همگام با سایر مردم در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و فریاد مرگ بر اسرائیل سردادند. به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین- در این روز جمع کثیری از هیأتهای ورزشی و ورزشکاران قهرمانان جهانی و آسیایی همراه با پرسنل اداره […]

پاکدشت – ابتکار آنلاین: ورزشکاران پاکدشت در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان همگام با سایر مردم در صفوف بهم پیوسته راهپیمایی روز قدس شرکت کردند و فریاد مرگ بر اسرائیل سردادند.

به گزارش خبرنگار ابتکار آنلاین- در این روز جمع کثیری از هیأتهای ورزشی و ورزشکاران قهرمانان جهانی و آسیایی همراه با پرسنل اداره ورزش و جوانان شهرستان پاکدشت به صحنه آمدند تا انزجار خود را از جنایات رژیم کودک کش اسرائیل نشان دهند و با مردم غزه اعلام همدردی و حمایت کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان در حاشیه این راهپیمایی گفت: در شرایط حساس و تاریخی کنونی، شرکت همه مسلمانان به ویژه ملت ایران اسلامی به عنوان پیشرو در مبارزه با استکبار در راهپیمایی روز جهانی قدس گام مؤثری در جهت رفع این ظلم و کشتار بی رحمانه این ملت ستمدیده است.

کامران پازوکی افزود: حضور پرشور ورزشکاران پاکدشت در این راهپیمایی باشکوه کمترین کار برای مردم مظلوم غزه است که در شرایط ناگواری به سر میبرند.

وی با بیان اهمیت روز قدس امسال اظهار داشت: ورزشکاران پاکدشت با درک این اهمیت امسال حضور پررنگ تری در راهپیمایی روز قدس داشته اند تا حمایت خود را از مردم غزه نشان دهند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*