۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » سیاسی » عناوین اصلی » قرچك
  • شناسه : 7669
  • ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۰:۰۴
  • 210 بازدید
  • ارسال توسط :

فریاد مرگ بر آل سعود در شهرستان قرچک طنین انداز شد

قرچک – ابتکار ورامین: مردم شهرستان قرچک پس از اقامه نماز پرشکوه جمعه با برگزاری مراسم راهپیمایی، حملات عربستان سعودی به یمن را به شدت محکوم و از مقاومت ملت یمن حمایت کردند. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- پس از اقامه نماز پرشکوه جمعه، مردم شهرستان قرچک با برگزاری مراسم راهپیمایی، […]

قرچک – ابتکار ورامین: مردم شهرستان قرچک پس از اقامه نماز پرشکوه جمعه با برگزاری مراسم راهپیمایی، حملات عربستان سعودی به یمن را به شدت محکوم و از مقاومت ملت یمن حمایت کردند.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- پس از اقامه نماز پرشکوه جمعه، مردم شهرستان قرچک با برگزاری مراسم راهپیمایی، حملات ددمنشانه آل سعود به یمن را محکوم کرده و خواستار توقف هر چه سریعتر این حملات شدند.

در این راهپیمایی، مردم شهرستان قرچک ضمن حمایت مجدد از مقاومت و ایستادگی ملت یمن در برابر تهاجم ناجوانمردانه عربستان سعودی، از سکوت و همراهی مجامع بین المللی به ویژه شورای امنیت سازمان ملل با رژیم آل سعود به شدت انتقاد کردند.

مردم شهرستان قرچک در پایان برگزاری مراسم راهپیمایی با قرائت قطعنامه ای تأکید کردند که مقاومت ملت یمن نشأت گرفته از انقلاب شکوهمند اسلامی است و قطعا پیروزی نهایی در این جنگ با ملت مظلوم یمن خواهد بود.

داور شریفی یکی از اعضای شورای اسلامی شهر قرچک در این راهپیمایی گفت: از عموم مردم همیشه در صحنه شهرستان قرچک برای حضور پرشور و گسترده در این راهپیمایی تشکر می کنم.

وی در ادامه با محکوم کردن حملات ناجوانمردانه رژیم غرب زده آل سعود به مردم مظلوم یمن افزود: تقابل امروز آل سعود با مردم بی دفاع یمن همان تقابل اسلام آمریکایی با اسلام ناب محمدی است.

IMG_6760- gh1-

داور شریفی با اشاره به فرمایشان مقام معظم رهبری در مورد تجاوز گری رژیم آل سعود به خاک یمن گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند آل سعود شکست خورده این جنگ خواهد بود.

وی در پایان همبستگی ملت های مسلمان با مردم مظلوم یمن را برگ برنده پیروزی حق بر باطل دانست و افزود: بحث امروز جوامع اسلامی، گفتمان جمهوری اسلامی ایران در ملت های مسلمان است که دشمنان اسلام از آن هراس دارند.

یکی از شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی حمایت از مردم یمن در قرچک در گفتگو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: رژیم آل سعود رژیمی کودکش است که به عینه و در روز روشن با همکاری کشورهای غربی و نقض کننده حقوق بشر دست به چنین جنایات عظیمی می زند.

وی در پایان افزود: نهادی های بین المللی علیه مردم مظلوم یمن سکوت می کنند و در برابر این همه جنایایت ساکت نشسته و حتی طرفداری از ظالم می کنند و امروز رژیم آل سعود با طرح اسلام آمریکایی در صدد لکه دار کردن اسلام ناب محمدی است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*