۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » سیاسی » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 55778
  • ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۰
  • 35 بازدید
  • ارسال توسط :
فسادگریزی و فساد ستیزی در شهرداری ورامین سرلوحه امور قرار گیرد
فسادگریزی و فساد ستیزی در شهرداری ورامین سرلوحه امور قرار گیرد

فسادگریزی و فساد ستیزی در شهرداری ورامین سرلوحه امور قرار گیرد

ورامین- آبرومند: نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: فسادگریزی و فساد ستیزی در شهرداری ورامین سرلوحه امور قرار گیرد. به گزارش خبرنگار ما – حسین نوش آبادی پیش از ظهر شنبه در مراسم معارفه شهردار ورامین طی سخنانی گفت: در تمامی حوزه‌ها وظیفه داریم با احساس مسؤولیت به خدمت […]

ورامین- آبرومند: نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: فسادگریزی و فساد ستیزی در شهرداری ورامین سرلوحه امور قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ما – حسین نوش آبادی پیش از ظهر شنبه در مراسم معارفه شهردار ورامین طی سخنانی گفت: در تمامی حوزه‌ها وظیفه داریم با احساس مسؤولیت به خدمت مردم بپردازیم و باید شرایطی ایجاد شود که مردم از ابتدا تا انتهای فعالیت روزمره از امکانات و رفاه برخوردار باشند.

 

وی افزود: پیرو تأکیدات مقام معظم رهبری، حفظ و توسعه فضای سبز به جهت دوری از آلایندگی‌ها باید جدی گرفته شود، همچنین توجه به فعالیت‌های فرهنگی و ورزشی از اقدامات مدیریت شهری خواهد بود و این امر باید در رأس امور جاری قرار گیرد.

 

نماینده مردم شهرستان‌های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: فساد گریزی و فساد ستیزی می‌تواند در امر خدمات به مردم منتهی شود که از جمله دغدغه‌های رهبر نظام مقدس جمهوری اسلامی است، تدوین و ترسیم برای افق آینده شهر در بعد توسعه شهر از جمله نکاتی است که باید در دستور کار قرار گیرد تا عمران و آبادی به مردم هدیه شود.

 

نوش آبادی افزود: در کار و تسهیل مردم نباید تعلل کرد و اعتماد شهروندان جزو وظایف ذاتی مدیریت شهری است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*