۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پاكدشت » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28406
  • ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
  • 58 بازدید
  • ارسال توسط :
فضای ایران برای دشمنان امن نخواهد بود
فضای ایران برای دشمنان امن نخواهد بود

فضای ایران برای دشمنان امن نخواهد بود

پاکدشت – آبرومند: خطیب جمعه پاکدشت با اشاره به سرنگونی پهپاد امریکایی گفت: این اقدام به جا، به مورد و سریع توسط نیروی مسلح ما یک پیام برای دشمنان و خصوصا آمریکا داشت که بدانند فضای ایران برای دشمنان در هیچ شرایطی امن نخواهد بود. به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام حسن لزومی در […]

پاکدشت – آبرومند: خطیب جمعه پاکدشت با اشاره به سرنگونی پهپاد امریکایی گفت: این اقدام به جا، به مورد و سریع توسط نیروی مسلح ما یک پیام برای دشمنان و خصوصا آمریکا داشت که بدانند فضای ایران برای دشمنان در هیچ شرایطی امن نخواهد بود.

به گزارش خبرنگار ما – حجت الاسلام حسن لزومی در خطبه های این هفته نماز جمعه پاکدشت افزود: مرزهای جمهوری اسلامی خط قرمز نیروهای مسلح ماست و اگر کشوری پا از گلیمش درازتر کند، سیلی محکمی خواهد خورد همچون دیروز که امریکایی ها سیلی خوبی خوردند.

امام جمعه پاکدشت گفت: آنها هواپیمای جاسوسی و بدون سرنشین خود را در ارتفاع زیاد وارد حریم هوایی ایران کردند و تصور می کردند که این اقدام آنها از چشم تیزبین نیروهای مسلح ما پنهان می ماند.

 

لزومی ضمن تقدیر از نیروهای مسلح در سرنگون کردن پهپاد جاسوسی امریکا افزود: امریکایی ها بدانند و می دانند که اگر دست از پا خطا کنند سیلی محکم تری خواهند خورد.

 

وی در بخش دیگر خطبه ها به سالروز شهادت دکتر چمران اشاره کرد و گفت: شهید مصطفی چمران سردار جبهه ها بود و وجود ارزشمند خود را وقف اسلام و انقلاب کرده بود و هرجا که نیاز بود حضور داشت.

 

امام جمعه پاکدشت به موضع گیری عزتمندانه و مقتدرانه رهبری در مقابل نخست وزیر ژاپن هم اشاره کرد و افزود: در طول این چهل سال از عمر انقلاب، امام خمینی(ره) و رهبری رفتاری نکردند که انقلاب حتی یک بار از مسیر اصلی خود منحرف شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*