۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 38838
  • ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹
  • 5 بازدید
  • ارسال توسط :
فعالیت ۵۰ تیم جهادگران سلامت در فیروزکوه
فعالیت ۵۰ تیم جهادگران سلامت در فیروزکوه

فعالیت ۵۰ تیم جهادگران سلامت در فیروزکوه

فیروزکوه  – آبرومند: فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه گفت: با توجه به شیوه ویروس کرونا در سطح کشور قرارگاه سلامت که همان قرارگاه امام رضا (ع) است در سطح سپاه پاسداران شکل گرفت؛ همزمان این قرارگاه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه هم تشکیل شد. به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ پاسدار غلامعلی درویش متولی، فرمانده […]

فیروزکوه  – آبرومند: فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه گفت: با توجه به شیوه ویروس کرونا در سطح کشور قرارگاه سلامت که همان قرارگاه امام رضا (ع) است در سطح سپاه پاسداران شکل گرفت؛ همزمان این قرارگاه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه هم تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ما – سرهنگ پاسدار غلامعلی درویش متولی، فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه، گفت: با توجه به شیوه ویروس کرونا در سطح کشور قرارگاه سلامت که همان قرارگاه امام رضا (ع) است در سطح سپاه پاسداران شکل گرفت؛ همزمان این قرارگاه در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان فیروزکوه هم تشکیل شد.

 

وی در ادامه خاطر نشان کرد: بیش از دو هزار گروه جهادگران سلامت در سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) استان تهران شروع بکار کردند و به تبع آن در شهرستان فیروزکوه هم ۵۰ تیم از گروه سلامت در سطح شهر و روستا، پایگاه های مقاومت بسیج و حوزه های مقاومت بسیج فعالیت خود را در امر ضدعفونی معابر، مساجد، حسینه ها، پایگاه های مقاومت، اماکن عمومی و غیره آغاز کردند.

 

فرمانده سپاه ناحیه فیروزکوه افزود: همزمان گروه های جهاد سلامت در جهت تولید ماسک اقدام کردند؛ با تامین پارچه از طریق سپاه فیروزکوه و با همکاری اداره فنی و حرفه ای شهرستان تولید ماسک آغاز شد؛ ماسک های تولید شده استریل شدند و با رعایت موازین بهداشتی در اختیار مردم و اقشار آسیب پذیر شهرستان فیروزکوه قرار خواهند گرفت.

 

سرهنگ درویشی با اشاره به بسته های معیشتی تهیه شده توسط سپاه اذعان داشت: هم چنین مواد شوینده تهیه شده به همراه بسته های معیشتی به همت بچه های بسیج در سطح شهرستان بین اقشار کم درآمد و آسیب پذیر توزیع خواهد شد.

 

وی در پایان تاکید داشت: تلاش بر این است تا در خصوص مشکلات مردمی گره گشایی کنیم؛ هم چنین مردم باید برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا همکاری های لازم را داشته باشند که قطعا تا کنون همراهی مردم در این امر موثر بوده است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*