۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 946
  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۶:۵۶
  • 235 بازدید
  • ارسال توسط :

فناوری هسته‌ای محصول عزم ملی و مدیریت جهادی ایران اسلامی است

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک گفت: فناوری هسته‌ای محصول عزم ملی و مدیریت جهادی نظام جمهوری اسلامی ایران  است. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی با اشاره به فرا رسیدن ۲۰ فروردین ماه سالروز ملی فناوری هسته ای اظهارداشت: بیستم فروردین برای مردم ایران اسلامی و همه ملت‌های آزاده جهان روز مبارکی […]

قرچک – رامین نیوز: فرماندار شهرستان قرچک گفت: فناوری هسته‌ای محصول عزم ملی و مدیریت جهادی نظام جمهوری اسلامی ایران  است.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- علی صادقی با اشاره به فرا رسیدن ۲۰ فروردین ماه سالروز ملی فناوری هسته ای اظهارداشت: بیستم فروردین برای مردم ایران اسلامی و همه ملت‌های آزاده جهان روز مبارکی قلمداد می‌شود.

وی با با اشاره به اینکه با وجود همه تهدیدها و تحریم‌ها دانشمندان هسته‌ای ایران با دستیابی به سوخت هسته‌ای در عرصه بین‌المللی به جایگاه خاصی رسیده‌اند، گفت:  این روز بزرگ برگ زرینی دیگر در تاریخ شکوهمند ایران اسلامی رقم خورد.

فرماندار قرچک بیان داشت: دانشمندان این مرز و بوم با اعلام ایران هسته‌ای به جهانیان بویژه استکبار جهانی ثابت کردند که ایرانیان با اتکا به نیروی ایمان تمامی قله‌های رفیع علم را به دست می‌آورند.

صادقی با بیان اینکه نظام پرافتخار جمهوری اسلامی ایران همواره بر بلندای قله‌های عظمت و سرافرازی حرکت کرده است، افزود: علت مقاومت مردم ایران در برابر دشمنان برای دست‌یابی به این انرژی دفاع از حیثیت ملی محسوب می‌شود. نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک با بیان اینکه فناوری هسته‌ای محصول عزم ملی و مدیریت جهادی نظام جمهوری اسلامی است، افزود: ایران اسلامی برای دست‌یابی به انرژی هسته‌ای با وجود همه تحریم‌ها و فشارهای استکبار جهانی گام‌های مطلوبی برداشته است و پیشرفت‌های کشور در حال حاضر مدیون فداکاری‌های جوانان این مرز و بوم است.

وی در خاتمه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با کوشش جوانان و حمایت مردم همیشه در صحنه ایران جایگاه خوبی به عنوان الگو در جهان پیدا کرده است، اظهار داشت: با اشاره به نامگذاری امسال توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی همه با هم گوش به فرمان رهبرمان، دست در دست هم می‌دهیم و برای شکوفایی ایران اسلامی گام برمی داریم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*