۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 711
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۵
  • 220 بازدید
  • ارسال توسط :

فوتسال شهید منصوری پیشوا الغدیر ملارد را درهم شکست

پیشوا – رامین نیوز:  باشگاه فرهنگی ورزشی شهید منصوری شهرستان پیشوا، هفته گذشته در یک بازی سخت و طاقت فرسا ، فوتسالیست های پیشوایی توانستند از سد تیم قدرتمند ملارد گذشته و با نتیجه ۴ بر ۳ به فینال مسابقات لیگ برتر فوتسال توابع استان تهران راه یافت. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- داود جندقی […]

پیشوا – رامین نیوز:  باشگاه فرهنگی ورزشی شهید منصوری شهرستان پیشوا، هفته گذشته در یک بازی سخت و طاقت فرسا ، فوتسالیست های پیشوایی توانستند از سد تیم قدرتمند ملارد گذشته و با نتیجه ۴ بر ۳ به فینال مسابقات لیگ برتر فوتسال توابع استان تهران راه یافت.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- داود جندقی که هدایت تیم فوتسال شهید منصوری را بر عهده دارد خاطر نشان شد: تیم پیشوا که به منظور اشاعه فرهنگ بسیج و علی الخصوص پرداختن به امر ورزش فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز نموده، هفته گذشته علی الرقم حضور بازیکنان با تجربه و صاحب عنوان نظیر رضا مهمان دوست بازیکن اسبق تیم ملی و آقای گل دو دوره لیگ برتر در تیم ملارد، ورزشکاران تیم شهید منصوری با از خود گذشتگی و دلاوری توانستند پیروز شده و به فینال راه پیدا نماید.

مسئول تیم شهید منصوری پیشوا در پایان گفت : در بازی نهایی که تیم پیشوا به مصاف تیم باقر شهر خواهد رفت؛ انشاءالله پیروز شده و کاپ قهرمانی را برای مردم و مسئولان شهرستان به ارمغان خواهیم آورد .

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*