۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 41900
  • ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۴
  • 1 بازدید
  • ارسال توسط :
فوت شدگان کرونایی در فیروزکوه مطابق پروتکل های بهداشتی و تأییدات مراجع دینی دفن می شوند
فوت شدگان کرونایی در فیروزکوه مطابق پروتکل های بهداشتی و تأییدات مراجع دینی دفن می شوند

فوت شدگان کرونایی در فیروزکوه مطابق پروتکل های بهداشتی و تأییدات مراجع دینی دفن می شوند

فیروزکوه – آبرومند: علی اسفندیار گفت: کلیه مراحل دفن و اقداماتی که مختص شخص متوفی هست مطابق با پروتکل های بهداشتی که توسط وزارت بهداشت با تایید مراجع دینی اعلام شده‌ است انجام می شود. به گزارش خبرنگار ما – علی اسفندیار در خصوص دفن و مراحل خاکسپاری بیماران کرونایی و غیرکرونایی گفت: فوتی های […]

فیروزکوه – آبرومند: علی اسفندیار گفت: کلیه مراحل دفن و اقداماتی که مختص شخص متوفی هست مطابق با پروتکل های بهداشتی که توسط وزارت بهداشت با تایید مراجع دینی اعلام شده‌ است انجام می شود.

به گزارش خبرنگار ما – علی اسفندیار در خصوص دفن و مراحل خاکسپاری بیماران کرونایی و غیرکرونایی گفت: فوتی های غیرکرونایی با تشریفات متعارفی که در احکام دینی ما دستور داده شد، دفن می شوند؛ در بخش کرونایی باید این امر را متذکر شویم که کلیه مراحل غسل، کفن و دفن انجام می گیرد؛ در این حوزه اقداماتی که مختص شخص متفوی است را بر اساس پروتوکل های بهداشتی که وزارت بهداشت در ابتدای شیوع ویروس کرونا با اعمال نظر مراجع دینی، تعیین کردند، اجرایی می کنیم.

 

وی با تاکید بر این که مراحل کفن و دفن متوفیان کرونایی با انجام کامل مراحل کفن و دفن صورت می گیرد، تصریح کرد: علاوه بر غسل و کفن فوت شدگان کرونایی اعمال مستحبی نیز انجام می شود؛ تنها تفاوت در مدل دفن و متراژ حفر قبور متوفیان کرونایی است که بر اساس پروتوکل های بهداشتی انجام می شود.

 

علی اسفندیار هم چنین تاکید کرد: باید توجه داشت شهرستان فیروزکوه نسبت به شهرستان های دیگر فوتی های کمتری دارد؛ همچنین ۵۰ درصد فوتی ها، فیروزکوهی هایی بودند که در تهران، سمنان و مازندران ساکن بوده و مبتلا به این بیماری شدند و برای این که در زادگاه خود به خاک سپرده شوند، به فیروزکوه آورده شدند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*