۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 39434
  • ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۶
  • 8 بازدید
  • ارسال توسط :
فیروزکوه ظرفیت تبدیل به مرکز پایلوت کارهای اقتصادبنیان در استان تهران را دارد
فیروزکوه ظرفیت تبدیل به مرکز پایلوت کارهای اقتصادبنیان در استان تهران را دارد

فیروزکوه ظرفیت تبدیل به مرکز پایلوت کارهای اقتصادبنیان در استان تهران را دارد

فیروزکوه – آبرومند: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای فیروزکوه و پردیس گفت: بنابراین با توجه به زیرساخت‌های خوبی که در واحد فیروزکوه اعم از زمین، ساختمان‌ها، سوله‌ها و مکان‌های بسیار خوب داریم باید واحد فیروزکوه را به عنوان مرکز پایلوت تولید و کارهای اقتصادبنیان و دانش‌بنیان در استان تهران مطرح کنیم. به گزارش خبرنگار ما […]

فیروزکوه – آبرومند: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای فیروزکوه و پردیس گفت: بنابراین با توجه به زیرساخت‌های خوبی که در واحد فیروزکوه اعم از زمین، ساختمان‌ها، سوله‌ها و مکان‌های بسیار خوب داریم باید واحد فیروزکوه را به عنوان مرکز پایلوت تولید و کارهای اقتصادبنیان و دانش‌بنیان در استان تهران مطرح کنیم.

به گزارش خبرنگار ما – حسین عباسپور به تشریح اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای فیروزکوه و پردیس برای مقابله با ویروس کرونا پرداخت و گفت: هنوز دارو یا واکسن بیماری کرونا کشف نشده است و تنها راه مقابله با کرونا پیشگیری است؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای فیروزکوه و پردیس در وهله نخست کلاس‌ها را به‌صورت مجازی برگزار کردند و  کارکنان و اعضای هیئت ‌علمی نیز طبق بخشنامه‌ به‌صورت شیفت‌بندی در این واحدها حضور پیدا کردند.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای فیروزکوه و پردیس اضافه کرد: گندزدایی و ضدعفونی محیط دانشگاه با مواد شوینده به‌صورت روزانه انجام می‌شود و کارکنانی که قصد ورود به دانشگاه را دارند، الکل، ماسک و دستکش در اختیارشان قرار داده می‌شود و علاوه بر اینها فاصله‌گذاری اجتماعی برای تمام آنان رعایت شده است.

 

عباسپور در خصوص تولید محصولات بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا در این واحدهای دانشگاهی بیان کرد: در این زمینه با واحد رودهن در ارتباط بودیم و با همکاری واحدهای شرق استان تهران از جمله دماوند، فیروزکوه و پردیس ژل و مواد ضدعفونی‌کننده تولید کردیم.

 

وی درباره اهدف بلندمدت واحدهای فیروزکوه و پردیس اذعان داشت: دانشگاه آزاد اسلامی فیروزکوه تقریباً نخستین واحدی است که ورودی استان تهران از سمت شرق است و فاصله آن به مرکز استان دورتر است و تعداد دانشجویانش کاهش یافته، به‌ طوری‌ که از ۱۰ هزار دانشجوی چند سال گذشته به حدود یک‌هزار دانشجو رسیده و دانشگاه باید از سمت آموزش به سمت کارهای دانش‌بنیان و اقتصادبنیان تغییر رویکرد داشته باشد.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای فیروزکوه و پردیس در ادامه افزود: بنابراین با توجه به زیرساخت‌های خوبی که در واحد فیروزکوه اعم از زمین، ساختمان‌ها، سوله‌ها و مکان‌های بسیار خوب داریم باید واحد فیروزکوه را به عنوان مرکز پایلوت تولید و کارهای اقتصادبنیان و دانش‌بنیان در استان تهران مطرح کنیم.

 

حسین عباسپور تبیین کرد: با همکاری سه‌جانبه با واحدهای تهران شمال، پردیس و فیروزکوه دنبال راه‌اندازی خط تولید الکل و مواد شوینده از صفر تا ۱۰۰ هستیم؛ مطالعات اولیه انجام شده و تا پایان سال خط تولید مواد شوینده، بهداشتی، الکل، ماسک و … راه‌اندازی خواهد شد.

 

وی در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه تعامل شما با دانشگاه علوم پزشکی در زمینه مقابله با کرونا چگونه بوده است، متذکر شد: از گذشته تعاملات بسیار خوبی با دانشگاه علوم پزشکی داشتیم و در این زمینه اقدامات خوبی در حال انجام است و سعی داریم با کمک هم از شرّ ویروس کرونا رهایی یابیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*