۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » اسلامشهر » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 46946
  • ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۳
  • 17 بازدید
  • ارسال توسط :
قدردانی مرسلپور از حمایتها و پشتیبانی های نهاد ریاست جمهوری و استانداری تهران برای افتتاح بندر خشک آپرین
قدردانی مرسلپور از حمایتها و پشتیبانی های نهاد ریاست جمهوری و استانداری تهران برای افتتاح بندر خشک آپرین

قدردانی مرسلپور از حمایتها و پشتیبانی های نهاد ریاست جمهوری و استانداری تهران برای افتتاح بندر خشک آپرین

اسلامشهر – آبرومند: فرماندار اسلامشهر بر ضرورت تسریع شرکت راه آهن جمهوری اسلامی برای تامین الزامات مورد نیاز گمرک جهت افتتاح و آغاز به کار بندر خشک آپرین تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور که در جلسه هماهنگی آغاز بکار بندر خشک آپرین سخن می گفت ضمن قدردانی از حمایتها و پشتیبانی […]

اسلامشهر – آبرومند: فرماندار اسلامشهر بر ضرورت تسریع شرکت راه آهن جمهوری اسلامی برای تامین الزامات مورد نیاز گمرک جهت افتتاح و آغاز به کار بندر خشک آپرین تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – مسعود مرسلپور که در جلسه هماهنگی آغاز بکار بندر خشک آپرین سخن می گفت ضمن قدردانی از حمایتها و پشتیبانی های نهاد ریاست جمهوری، استانداری تهران و تعیین نماینده ای ویژه از حوزه معاون اول رئیس جمهور جهت کمک به آغاز بکار بندر خشک آپرین اظهار داشت: بخشی از امکانات مورد نیاز گمرک از جمله دوربین ها، سرور و… از موجودی انبار راه آهن تامین شده و پیگیری ها برای تامین سایر امکانات نیز در حال انجام است.

فرماندار اسلامشهر با اشاره به اقدامات گمرک جهت تامین نیروی انسانی و کد گمرکی تصریح کرد: دستگاههای خدماتی شهرستان از جمله مخابرات، برق، آب و فاضلاب و… زیر ساخت های مورد نیاز فعالیت بندر خشک آپرین را فراهم کرده اند.

مرسلپور با بیان اینکه افتتاح بندر خشک آپرین فرصت های شغلی بسیاری در شهرستان ایجاد خواهد کرد ادامه داد: با توجه به اینکه فعالیت این پایانه به عنوان یک مرکز مهم لجستیک کشور موجب تسهیل و تسریع در ترخیص کالاهای اساسی و مواد اولیه مورد نیاز کارخانه های تولیدی خواهد شد باید از تمامی ظرفیت ها جهت راه اندازی هرچه سریعتر آن استفاده شود.

گفتنی است این جلسه با حضور مدیران کل ذیربط گمرک ایران و شرکت راه آهن برگزار شد

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*