۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 8371
  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۸
  • 81 بازدید
  • ارسال توسط :

قرچک مقصد بعدی محمد طاهری/حضور حسن نژاد مشمول خدمت،در لیست قرچکی‌ها

قرچک – ابتکار ورامین: مذاکرات باشگاه منصوری قرچک با طاهری بازیکن فصل گذشته تیم فوتسال گیتی پسند تا حد زیادی پیش رفته است. به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- تیم فوتسال شهید منصوری، پس از انتخاب سرمربی و قبل از نهایی شدن مذاکرات مربوط به گرفتن حامی مالی، شروع به جذب بازیکنان […]

قرچک – ابتکار ورامین: مذاکرات باشگاه منصوری قرچک با طاهری بازیکن فصل گذشته تیم فوتسال گیتی پسند تا حد زیادی پیش رفته است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از قرچک آنلاین- تیم فوتسال شهید منصوری، پس از انتخاب سرمربی و قبل از نهایی شدن مذاکرات مربوط به گرفتن حامی مالی، شروع به جذب بازیکنان موجود در لیست داور زنی کرده است.

با نگاه به نام بازیکنان مورد نظر می‌توان پیش بینی کرد که منصوری نسبت به سال‌های گذشته از نظر مالی تامین است و نگاه روشنی به جذب حامی مالی دارد.

جالب این جاست که نام طاهری و کاظمی دو بازیکن سال گذشته تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان جزو گزینه‌های منصوری قرارداد تا قرچک را مقصد بعدی بازیکنان‌ اصفهانی‌ بدانیم.

البته به نقل از شنیده‌ها مذاکرات محمد طاهری با مسئولان منصوری تا حد زیادی پیش رفته و امکان حضورش در قرچک پر رنگ شده است.اما افشین کاظمی، مجتبی حسن نژاد و ایمان احمدی که جزو گزینه‌‎های منصوری هستند تاکنون تنها مذاکرات اولیه را پشت سر گذاشته‌اند.

نباید از تیزاندیشی منصوری‌ها گذشت که حسن نژاد مشمول خدمت را در لیست خود قرار داده‌اند و با وجود اینکه فقط تا نیم فصل اول قادر به استفاده از این بازیکن هستند اما حسن نژاد، جزو سهمیه لیگ برتری آنها به حساب نمی‌آید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*