۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » شهریار » عناوین اصلی
  • شناسه : 34495
  • ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۴
  • 22 بازدید
  • ارسال توسط :
قطاری دیگر از پروژه های عمرانی در دست اقدام است
قطاری دیگر از پروژه های عمرانی در دست اقدام است

قطاری دیگر از پروژه های عمرانی در دست اقدام است

شهریار – آبرومند: مهندس کریمی شهردار صباشهر: قطاری دیگر از پروژه های عمرانی در دست اقدام است به گزارش خبرنگار ما – مهندس کریمی شهردار صباشهر عنوان نمود: بسیاری ازپروژه های صباشهر که مشکلات و معضلات شهروندان را هموار نمود (رمپ ورودی صباشهر _خانه کشتی_ افتتاح فاز اول رینگ شهری شهرک مصطفی خمینی (ره)افتتاح گردید. […]

شهریار – آبرومند: مهندس کریمی شهردار صباشهر: قطاری دیگر از پروژه های عمرانی در دست اقدام است

به گزارش خبرنگار ما – مهندس کریمی شهردار صباشهر عنوان نمود: بسیاری ازپروژه های صباشهر که مشکلات و معضلات شهروندان را هموار نمود (رمپ ورودی صباشهر _خانه کشتی_ افتتاح فاز اول رینگ شهری شهرک مصطفی خمینی (ره)افتتاح گردید.

اکنون قطاری دیگر از پروژه های عمرانی در دست اقدام است که سرعت در اجرای این پروژه ها و همچنین درنظر گرفتن بهترین سطح کیفی‌در آنها در دستور کار شهرداری است.

 

شهردار صباشهر ادامه داد: سرعت بخشیدن به پروژه های در دست اقدام از درخواست های به جای شهروندان است و رعایت سطح کیفیت در آنها به عهده شهرداری ها است،نباید برای اینکه با کمبود بودجه  مواجه هستیم کیفیت و استاندارد لازم در این پروژه ها را فراموش کنیم.

 

مهندس کریمی تاکید کرد: برای شناخت معضلات شهری و مشکلات شهروندان هیچ راهی بهتر از در کنار مردم بودن وجود نخواهد داشت،اگر این امر مهم صورت پذیرد مشکلات شناسایی خواهند شد و از بین خواهند رفت.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*