۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 57440
  • ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
قطعی گسترده برق در ورامین/علت خاموشی ها مشکل در خطوط فشار قوی بود
قطعی گسترده برق در ورامین/علت خاموشی ها مشکل در خطوط فشار قوی بود

قطعی گسترده برق در ورامین/علت خاموشی ها مشکل در خطوط فشار قوی بود

ورامین- آبرومند: شامگاه چهارشنبه ۱۸ خردادماه قطعی گسترده برق در ورامین رخ داد که علت خاموشی ها بروز مشکل در خطوط فشار قوی اعلام شده است.   به گزارش خبرنگار ما – شامگاه چهارشنبه ۱۸ خردادماه شاهد قطعی برق گسترده در شهرستان ورامین بودیم، که از ساعت ۲۱ خاموشی‌ها اعمال شد و با توجه به […]

ورامین- آبرومند: شامگاه چهارشنبه ۱۸ خردادماه قطعی گسترده برق در ورامین رخ داد که علت خاموشی ها بروز مشکل در خطوط فشار قوی اعلام شده است.

 

به گزارش خبرنگار ما – شامگاه چهارشنبه ۱۸ خردادماه شاهد قطعی برق گسترده در شهرستان ورامین بودیم، که از ساعت ۲۱ خاموشی‌ها اعمال شد و با توجه به گرمای هوا مردم با مشکلات زیادی روبرو شدند و اذعان داشتند که مردم توقع دارند اگر قرار بر خاموشی است برنامه خاموشی‌ها به مردم اطلاع داده شود.

 

بر اساس این گزارش قطعی برق در بلوار معلم، خیابان آزادگان، خیابان دولت، بلوار شهید باهنر، خیابان اسماعیلی، شهرک آزادگان، میدان ارشاد، منطقه کارخانه قند، شهرک هوا نیروز، منطقه کهنه گل، خیابان شهید رجایی جنوبی و شمالی و خیابان شهدا رخ داده بود و تا ساعت یک بامداد این خاموشی ادامه داشت و پس از ساعتی وصل شدن برق دوباره قطعی‌ها آغاز شد که این قطع و وصلی‌ها برای مردم مشکلاتی را ایجاد کرد.

 

مسلم حاجی مزدارانی مدیر منطقه برق ورامین در گفتگو با خبرنگار مهر، علت این قطعی‌ها را ایجاد مشکل در پست ۶۳ کیلوولت اعلام کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*