۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پيشوا » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 3330
  • ۱۱ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۸
  • 220 بازدید
  • ارسال توسط :

قهرمانی تیم فوتسال یاران پیشوا در رقابت های جام رمضان فیروزکوه

پیشوا – ابتکارآنلاین: در مسابقات قهرمانی فوتسال جام رمضان شهرستان فیروزکوه که تیم های قدری از شهرستان های مجاور فیروزکوه حضور داشتند، تیم یاران عنوان قهرمانی را برای دهیاری محمودآباد این شهرستان کسب نمود. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امید هادی جعفری سرپرست تیم یاران پیشوا گفت: با توجه به استعداد ورزشکاران تیم و حضور […]

پیشوا – ابتکارآنلاین: در مسابقات قهرمانی فوتسال جام رمضان شهرستان فیروزکوه که تیم های قدری از شهرستان های مجاور فیروزکوه حضور داشتند، تیم یاران عنوان قهرمانی را برای دهیاری محمودآباد این شهرستان کسب نمود.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – امید هادی جعفری سرپرست تیم یاران پیشوا گفت: با توجه به استعداد ورزشکاران تیم و حضور مقتدرانه در لیگ استان و جام های مختلف در سال گذشته، قبل از ماه مبارک رمضان طی پیشنهادی از سوی دهیاری روستای محمودآباد فیروزکوه مبنی بر حضور تیم یاران بنام این دهیاری در رقابت های جام رمضان، اعضای تیم این موقعیت را پذیرفته و طی سی شب با مشقات فراوان نهایتا با پشت سرگذاشتن حریفان خود توانست عنوان قهرمانی را کسب و به مردم محمودآباد و پیشوا هدیه نماید.

وی افزود: در صورت عدم حمایت تیم یاران در شهرستان پیشوا، ناچارا برای پیشرفت و ترقی و حضور در لیگ استان تهران تیم را به شهرستان فیروزکوه انتقال خواهیم داد و بنام آن منطقه بازی خواهیم کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*