۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 5636
  • ۱۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۳
  • 51 بازدید
  • ارسال توسط :

قهرمانی نوجوانان آزاد و فرنگی کار ایران در جام یادگار امام

تیم های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان ایران قهرمان رقابت های بین المللی کشتی جام یادگار امام (ره) شدند. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) روزهای ۹ و ۱۰ بهمن ماه در سالن شهید بهشتی شهر مشهد […]

تیم های کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان ایران قهرمان رقابت های بین المللی کشتی جام یادگار امام (ره) شدند.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) روزهای ۹ و ۱۰ بهمن ماه در سالن شهید بهشتی شهر مشهد مقدس برگزار شد و در پایان تیم های کشتی آزاد و فرنگی ایران به مقام قهرمانی رسیدند.

رده بندی انفرادی و تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

کشتی فرنگی

۴۲ کیلوگرم: ۱- پویا دادمرز (ایران) ۲- ولادیسلاو کوزکو (اوکراین) ۳- امید آرامی (ایران) و محمد عطایی (ایران) ۵- آرتور گالاتسیان (ارمنستان) و امیرحسین باروتی (ایران)

۴۶ کیلوگرم: ۱- علیرضا نجاتی (ایران) ۲- مهدی محسن نژاد (ایران) ۳- جواد فراز فاروجی (ایران) و محمد جواد رضایی (ایران) ۵- میکولا کونوال (اوکراین) و رامال احدلی (آذربایجان)

۵۰ کیلوگرم: ۱- محمدرضا مختاری (ایران) ۲- بهنام عبدولی (ایران) ۳- مصطفی کلاوی (ایران) و مایک ملکیان (ارمنستان) ۵- ساموئل هاکوپیان (ارمنستان) و محمد محمودی (ایران)

۵۴ کیلوگرم: ۱- رضا کبیری (ایران) ۲- محمد غلامی (ایران) ۳- الدایر ستاروف (قرقیزستان) حسین محمودی (ایران) ۵- حسن دادخدازاده (ایران) و یری ابولادزه (گرجستان)

۵۸ کیلوگرم: ۱- محمدعلی حسن اف (آذربایجان) ۲- محمد معصومی (ایران) ۳- محمدسعید عزیزی (ایران) و رضا تقی زاده (ایران) ۵- سونی مالیک (هندوستان) و تیگران گالوتسیان (ارمنستان)

۶۳ کیلوگرم: ۱- محمد سگوند (ایران) ۲- پرویز نصیب اف (اوکراین) ۳- جیحون نصیراف (آذربایجان) و محمدرضا بذرگر (ایران) ۵- حمیدرضا نیک قلعه (ایران) و نعیم غربتی (ایران)

۶۹ کیلوگرم: ۱- هاریتون الکسانیان (ارمنستان) ۲- نیکولاز تچیکادزه (گرجستان) ۳- سعید مولایی (ایران) و شایان عفیفی (ایران) ۵- جوانشیر قاسم اف (آذربایجان) و نوراک سردار بیک (قرقیزستان)

۷۶ کیلوگرم: ۱- سید محمد چوبچیان (ایران) ۲- محمدرضا رضایی (ایران) ۳- مسلم مرادی (ایران) و تیمور تچکواسلیدزه (گرجستان) ۵- اشکان امیدیان فر (ایران) و دیمیترو حاردوی (اوکراین)

۸۵ کیلوگرم: ۱- سعید یوسفی (ایران) ۲- علیرضا خلیلی (ایران) ۳- دیپاک جولیا (هندوستان) و علی معاونی (ایران) ۵- وحید دادخواه (ایران)( و حسن فروزنده (ایرران)

۱۰۰ کیلوگرم: ۱- امین میرزاده (ایران) ۲- جاسم حبیبی (ایران) ۳- احمد ویسی (ایران) و بکا ماکاریدزه (گرجستان) ۵- رئوف ممدلی (آذربایجان) و سید سجاد موسوی (ایران)

رده بندی تیمی: ۱- ایران ۹۷ امتیاز ۲- گرجستان ۴۶ امتیاز ۳- ارمنستان ۴۳ امتیاز ۴- آذربایجان ۴۳ امتیاز ۵- اوکراین ۳۶ امتیاز ۶- قرقیزستان ۲۵ امتیاز ۷- هند ۱۵ امتیاز ۸- قزاقستان ۳ امتیاز

کشتی آزاد

۴۲ کیلوگرم: ۱- پاک وی سونگ (کره شمالی) ۲- شاهین مختاراف (آذربایجان) ۳- افشین صبوری (ایران) و کمیل کریم اف (اوکراین) ۵- اولا اکبر گنژبیک (قرقیزستان) و وحید ورزنده (ایران)

۴۶ کیلوگرم: ۱- اشکان کوشکی (ایران) ۲- احمدرضا داداشی (ایران) ۳- گئورگی خاچیدزه (گرجستان) و کام کوم سونگ (کره شمالی) ۵- سو وانگ جی (کره شمالی) و یربولات راخانوف (قزاقستان)

۵۰ کیلوگرم: ۱- کیم هیوک کوم (کره شمالی) ۲- علی عباس رضا زاده (ایران) ۳- ژاواهیر ایریستایف (قزاقستان) و میکولا چاهبان (اوکراین) ۵- مجید داستان (ایران) و عرفان آیینی (ایران)

۵۴ کیلوگرم: ۱- محمد مهرآبادی (ایران) ۲- سو یانگ نام (کره شمالی) ۳- حامد رحیمی و محمد کریمی (ایران) و ۵- کیم چول بوک (کره شمالی) و علی پورقلی (ایران)

۵۸ کیلوگرم: ۱- کنایش دوسینکول (قزاقستان) ۲- امیرحسین مقصودی (ایران) ۳- ارنازار اکماتایف (قرقیزستان) و فاضل حسن اف (آذربایجان) ۵- دانیل کارایمرف گاتف (بلغارستان) و مرتضی رخشانی (ایران)

۶۳ کیلوگرم: ۱- آرمین بابایی (ایران) ۲- علی ژمالرو (بلغارستان) ۳- تورنیکه کاوینیادزه (گرجستان) و اورخان عباس اف (آذربایجان) ۵- حسین عباس پور (ایران) و امیر حسین آریایی نژاد (ایران)

۶۹ کیلوگرم: ۱- عبدالقدیر عبدالجابر (قزاقستان) ۲- علی سوادکوهی (ایران) ۳- اسماعیل عبداله یف (آذربایجان) و پتروف گئورگیف (بلغارستان) ۵- الکسی افیموف (روسیه) و مالک کولدیپ (هند)

۷۶ کیلوگرم: ۱- حامد منافیان (ایران) ۲- اهلیمن گوسیف (آذربایجان) ۳- جوان استیلانوف (بلغارستان) و راویل بابازاده (آذربایجان) ۵- بهرام سالاری (ایران) و دمور میکنوشویلی (گرجستان)

۸۵ کیلوگرم: ۱- مهدی بابایی (ایران) ۲– میثم زمانی مقدم (ایران) ۳- کنایش کارابک (قزاقستان) و کونای نوردارلتوف (قرقیزستان) ۵- سجاد عزیزی (ایران) و روشن ناوال (اوکراین)

۱۰۰ کیلوگرم: ۱- زوریکو اورتاشویلی (گرجستان) ۲- نعیم حسن زاده (ایران) ۳- امیررضا فتاحی (ایران) و هتانکی نیمالیو (اوکراین) ۵- سریک باکیف خانوف (قزاقستان) محمد رستمی پور (ایران)

رده بندی تیمی: ۱- ایران ۹۱ امتیاز ۲- قزاقستان ۵۲ امتیاز ۳- آذربایجان ۵۱ امتیاز ۴- اوکراین ۳۹ امتیاز ۵- کره شمالی ۳۷ امتیاز ۶- گرجستان ۳۵ امتیاز ۷- بلغارستان ۳۳ امتیاز ۸- هند ۲۷ امتیاز ۹- قرقیزستان ۲۲ امتیاز ۱۰- روسیه ۸ امتیاز

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*