۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » عناوین اصلی » فيروزكوه » ورزشی
  • شناسه : 6231
  • ۰۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۷:۴۶
  • 256 بازدید
  • ارسال توسط :

قول مساعد وزیر ورزش بر تکمیل پروژه های ناتمام ورزش فیروزکوه

فیروزکوه – ابتکار ورامین: وزیر ورزش و جوانان با حضور در شهرستان فیروزکوه بر اتمام پروژه های اولویت دار و ناتمام ورزش فیروزکوه قول مساعد داد. به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، “محمود گودرزی” وزیر ورزش و جوانان، در دیدار با فرماندار شهرستان فیروزکوه بر اتمام پروژه های اولویت دار […]

فیروزکوه – ابتکار ورامین: وزیر ورزش و جوانان با حضور در شهرستان فیروزکوه بر اتمام پروژه های اولویت دار و ناتمام ورزش فیروزکوه قول مساعد داد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از روابط عمومی فرمانداری فیروزکوه، “محمود گودرزی” وزیر ورزش و جوانان، در دیدار با فرماندار شهرستان فیروزکوه بر اتمام پروژه های اولویت دار ورزش شهرستان قول مساعد داد.

ابوالقاسم مهری فرماندار شهرستان فیروزکوه در این زمینه اظهارکرد: در این دیدار از وزیر محترم ورزش و جوانان برای حضور در شهرستان در بهار سال ۹۴ دعوت به عمل آمد.

وی تصریح کرد: مقام عالی وزارت ورزش و جوانان در این دیدار همچنین بر تاکید به مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان تهران در توجه بیشتر به شهرستان فیروزکوه بخصوص اتمام پروژه های ناتمام ورزشی این منطقه از جمله استخر شهدا (که اخیراً دچار آتش سوزی شده) و زمین های ورزشی، قول مساعد داد.

مهری خاطرنشان کرد: در آینده ای نزدیک مسؤولان شهرستان با حضور در وزارت ورزش و جوانان، ضمن پیگیری وعده های وزیر، پیگیر اعتبارات ملی بیشتر برای تکمیل پروژه های بر زمین مانده ورزشی شهرستان خواهند شد.

گفتنی است؛ “سید مناف هاشمی” معاون مالی و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان، وزیر ورزش را در سفر به شهرستان فیروزکوه همراهی می کرد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*