۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فيروزكوه
  • شناسه : 33823
  • ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۰
  • 12 بازدید
  • ارسال توسط :
لزوم افزایش آگاهی مردم فیروزکوه درباره پدافند غیر عامل
لزوم افزایش آگاهی مردم فیروزکوه درباره پدافند غیر عامل

لزوم افزایش آگاهی مردم فیروزکوه درباره پدافند غیر عامل

فیروزکوه- آبرومند: فرماندار فیروزکوه بر لزوم افزایش آگاهی مردم فیروزکوه درباره پدافند غیر عامل تاکید کرد.   به گزارش خبرنگار ما – مهدی یوسفی جمارانی صبح یکشنبه در جلسه پدافند غیرعامل شهرستان فیروزکوه که با حضور مدیران اجرایی و مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: برخی از تهدیدها، بلایای طبیعی هستند که بخش […]

فیروزکوه- آبرومند: فرماندار فیروزکوه بر لزوم افزایش آگاهی مردم فیروزکوه درباره پدافند غیر عامل تاکید کرد.

 

به گزارش خبرنگار ما – مهدی یوسفی جمارانی صبح یکشنبه در جلسه پدافند غیرعامل شهرستان فیروزکوه که با حضور مدیران اجرایی و مسئولین در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت: برخی از تهدیدها، بلایای طبیعی هستند که بخش مورد توجهی از آنها قابل مدیریت است و برخی تهدیدها با منشأ انسانی، داخلی و خارجی است.

 

فرماندار فیروزکوه گفت: نظام کشور ما در شرایط خاصی شکل گرفته که به ذائقه خیلی از کشورهای سلطه‌گر خوش نمی آید و طبیعی است که دشمن این ملت و نظام باشند.

 

وی افزود: وظیفه داریم نقاط آسیب پذیر را در حوزه های مختلف شناسایی و برای رفع آنها برنامه ریزی و مدیریت داشته باشیم.

 

یوسفی جمارانی بیان داشت: مدیریت آسیب ها نیازمند هماهنگی دستگاه ها و اقدامات عملی می باشد تا با اولویت بندی در برنامه های چند ساله، شهرستان را از آسیب پذیری حفظ کنیم.

 

وی بر لزوم فرهنگ سازی در زمینه پدافند غیرعامل تاکید کرد و بیان داشت: با فرهنگ سازی بر این اساس آسیب کمتری از تهدیدات متوجه مردم می شود و به منظور جلوگیری از آسیب ناشی از تهدیدات باید دارایی ها و تهدیدات مرتبط با آنها برای انجام اقدامات اجرایی در تمامی حوزه ها شناسایی شود.

 

فرماندار فیروزکوه خطرات ناشی از بیوتروریسم را بسیار بیشتر از حملات نظامی دانست و گفت: باید با استفاده از تمامی ظرفیت ها و ارائه آموزش به جامعه، مردم را در این زمینه آگاه کنیم و فضای مجازی با توجه به تعداد بالای کاربرانی که دارد محیطی مناسب و کم هزینه برای آگاهی بخشی و فرهنگ سازی در این زمینه است.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*