۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » تهران » عناوین اصلی » فرهنگی » قرچك
  • شناسه : 27952
  • ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
  • 73 بازدید
  • ارسال توسط :
لزوم تأمین زیرساخت فرهنگی و اختصاص بخشی از فضاها به هنرمندان قرچک
لزوم تأمین زیرساخت فرهنگی و اختصاص بخشی از فضاها به هنرمندان قرچک

لزوم تأمین زیرساخت فرهنگی و اختصاص بخشی از فضاها به هنرمندان قرچک

قرچک- آبرومند: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک بر لزوم تأمین زیرساخت فرهنگی و اختصاص بخشی از فضاها به هنرمندان قرچک تاکید کرد. به گزارش خبرنگار ما – بهروز مشتاق پیش از ظهر دوشنبه در دیدار با فرماندار قرچک ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت فعالیت انجمن های فرهنگی و هنری این شهرستان […]

قرچک- آبرومند: رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قرچک بر لزوم تأمین زیرساخت فرهنگی و اختصاص بخشی از فضاها به هنرمندان قرچک تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ما – بهروز مشتاق پیش از ظهر دوشنبه در دیدار با فرماندار قرچک ضمن ارائه گزارشی از آخرین وضعیت فعالیت انجمن های فرهنگی و هنری این شهرستان خواستار تسریع در تأمین زیرساخت های فرهنگی و اختصاص بخشی از فضاها به هنرمندان شد.

 

مشتاق گفت: قرچک پتانسیل خوبی در حوزه های مختلف هنری از جمله نمایش، موسیقی، شعر و ادبیات، عکس، خوشنویسی و … دارد اما نبود امکانات اولیه ضربه بزرگی به بدنه فرهنگ و هنر وارد می کند.

 

وی با تأکید بر این نکته که تلاش می شود از ظرفیت های سایر دستگاه های شهرستانی نیز استفاده شود، گفت: برای توسعه و رشد فرهنگی شهرستان نیازمند همکاری و همدلی هستیم و در این راستا سالن چند منظوره ولایت کمک خوبی به اعتلای فرهنگ و هنر منطقه خواهد کرد و هنرمندان به جد و بنا به انتظارات بحق می خواهند این مکان هر چه سریعتر در اختیار آنها قرار گیرد.

 

مشتاق با اشاره به این نکته که شهرستان قرچک از ظرفیت های مناسب فرهنگی و هنری برخوردار است، اظهار داشت: شهرستان قرچک استعداد و توانمندی مناسبی در حوزه فرهنگ و هنر دارد.

 

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد قرچک افزود: امروز شهرستان قرچک در برخی هنرها نظیر نمایش و شعر در کشور حرف های زیادی برای گفتن دارد و تلاش داریم تا با برنامه ریزی و استفاده از ظرفیت های موجود شهرستانی، تعالی و رشد فرهنگی و هنری قرچک را ایجاد کنیم و استعداد و توانمندی این شهرستان را به هنر دوستان و علاقه مندان به فرهنگ نشان دهیم.

 

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*