۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » قرچك » ورزشی
  • شناسه : 3591
  • ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۰
  • 127 بازدید
  • ارسال توسط :

لزوم توسعه ورزش های همگانی در شهرستان قرچک

قرچک – ابتکارآنلاین: معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک توسعه ورزش همگانی را در این شهرستان پرجمعیت ضروری دانست. به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد تقی بابایی گفت: امـروزه هـر جامعه ای برای پیشرفـت و توسعه نیازمند جمعیت سالم و پویا می با شـد. وی ادامه داد: توجه به ورزش و تلاش برای توسعه […]

قرچک – ابتکارآنلاین: معاون اداره ورزش و جوانان شهرستان قرچک توسعه ورزش همگانی را در این شهرستان پرجمعیت ضروری دانست.

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – محمد تقی بابایی گفت: امـروزه هـر جامعه ای برای پیشرفـت و توسعه نیازمند جمعیت سالم و پویا می با شـد.

وی ادامه داد: توجه به ورزش و تلاش برای توسعه آن در میان همه اقشار جامعه مهمترین عامل برای دستیابی به یک جامعه سالم و شاداب می باشد.

معاون اداره ورزش و جوانان قرچک بیان نمود: انجام فعالیت های ورزشـی به ویژه ورزش همگـانی به دلیـل اثرات مثبتی که در ابعاد مختلف جامعه دارد بهبود روابط اجتماعی را به دنبال خواهد داشت.

بابایی با اشاره به جمعیت بالای شهرستان قرچک اظهار داشت: بایستی زیر ساخت های ورزش همگانی دراین شهرستان با همکاری ارگان های مربوطه فراهم شود تا بتوان بیش از پیش در جهت پویایی و سلامت مردم منطقه گام برداشت.

مسئـول هیئت ورزش های همـگانی قرچک تصریح کرد: تقویـت فرهنـگ ورزش همـگانی زیربنـای توسعه ورزش قـهرمانی و زمینه ساز کشف استعدادهای بالقوه ورزشی در سطح شهرستان خواهد بود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*