۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » تهران » ري » سیاسی » عناوین اصلی
  • شناسه : 36465
  • ۰۸ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲
  • 66 بازدید
  • ارسال توسط :
لزوم پذیرش انتقادات مردم توسط مسئولین
لزوم پذیرش انتقادات مردم توسط مسئولین

لزوم پذیرش انتقادات مردم توسط مسئولین

ری- آبرومند: امام جمعه ری با تاکید بر لزوم پذیرش انتقادات مردم توسط مسئولین گفت: دشمن سیلی آتش افروزی در عراق را خواهد خورد. به گزارش خبرنگار ما – حجت‌الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ری که در مصلای بزرگ آستان حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اینکه […]

ری- آبرومند: امام جمعه ری با تاکید بر لزوم پذیرش انتقادات مردم توسط مسئولین گفت: دشمن سیلی آتش افروزی در عراق را خواهد خورد.

به گزارش خبرنگار ما – حجت‌الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ری که در مصلای بزرگ آستان حضرت عبدالعظیم(ع) برگزار شد، طی سخنانی با اشاره به اینکه دشمنی که در ایران شکست خورد به دنبال انتقام و آشوب به پا کردن در منطقه است اظهار داشت: دشمن بداند که با به آتش کشیدن کنسولگری عراق سیلی محکمی را خواهد خورد.

شاهچراغی با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات مجلس نیز افزود: کسانی که دارای شایستگی هستند، امانتدار شهدا و تخصص و دانش کافی دارند باید برای ثبت اقدام کنند تا مجلسی قوی، ولایتمدار، انقلابی و کارشناسانه داشته باشیم و مردم باید با چشم باز و علم به داشتن تخصص و کارآمد بودن کاندیداها آنان را انتخاب کنند چرا که انتخاب ما به خودمان بازگشت خواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه با گذشت روزهای بیشتر از زمان اغتشاشات و آشوب ها ابعاد بیشتری از این آشوب ها نمایان می شود گفت: هدف دشمن از این اغتشاشات از بین بردن امنیت در ایران مثل کشورهای همسایه بود و برای این کار نیروهای خود را به خوبی و به طور کامل آموزش داده بودند که به ویرانگری دست بزنند و در این میان نباید نقش عربستان در بین نوکران آمریکا را فراموش کرد و دیدیم که مردم با بصیرت چگونه جلوی آنان ایستادند.

امام جمعه ری با انتقاد بر برنامه ریزی دولت جهت گران شدن بنزین اظهار داشت: از مسئولان می خواهیم انتقادات را بپذیرند و گوش بدهند و از آن‌ها بی‌تفاوت عبور نکنند و به وظایف خود در قبال این مردم فهیم عمل کنند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*