۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 33538
  • ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۷
  • 53 بازدید
  • ارسال توسط :
لوازم خانگی قاچاق در اسلامشهر کشف شد
لوازم خانگی قاچاق در اسلامشهر کشف شد

لوازم خانگی قاچاق در اسلامشهر کشف شد

اسلامشهر – آبرومند: فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: لوازم خانگی به ارزش ۱۷ میلیارد ریال در شهرستان اسلامشهر کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد. به گزارش خبرنگار ما – سردار محسن خانچرلی در این باره اظهار داشت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر نگهداری لوازم خانگی در یک انباری […]

اسلامشهر – آبرومند: فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: لوازم خانگی به ارزش ۱۷ میلیارد ریال در شهرستان اسلامشهر کشف و در این رابطه یک نفر دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار ما – سردار محسن خانچرلی در این باره اظهار داشت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر نگهداری لوازم خانگی در یک انباری در شهرستان اسلامشهر، بررسی موضوع در دستور کار ماموران دایره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی قرار گرفت.

 

وی افزود: ماموران با انجام تحقیقات پلیسی، موفق به شناسایی محل دپو کالای قاچاق در یکی از محله های شهرستان اسلامشهر شده و با هماهنگی مقام قضائی انباری مورد نظر را مورد بازرسی قرار دادند.

 

خانچرلی بیان داشت: ماموران در بازرسی از این انبار، بیش از ۳۱۵ قلم لوازم خانگی خارجی کشف کردند که بنا به نظر کارشناسان ارزش آن ۱۷ میلیارد ریال برآورد شده است.

 

فرمانده انتظامی غرب استان تهران تصریح کرد: در این عملیات پلیسی یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*