۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • شناسه : 3186
  • ۰۵ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۰
  • 221 بازدید
  • ارسال توسط :

لیست بدهکاران بانکی مسئله پنهانی نیست

لیستی از مفسدان اقتصادی در گذشته و در یکی از شبکه‌های اجتماعی مجازی منتشر شد که برخی از موارد آن حتما غلط بود. دادستان کل کشور با تاکید براینکه لیست بدهکاران بانکی مسئله پنهانی نیست،‌گفت:‌ ما لیست دقیق بدهکاران بانکی را در اختیار داریم. حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص صحت […]

لیستی از مفسدان اقتصادی در گذشته و در یکی از شبکه‌های اجتماعی مجازی منتشر شد که برخی از موارد آن حتما غلط بود.

دادستان کل کشور با تاکید براینکه لیست بدهکاران بانکی مسئله پنهانی نیست،‌گفت:‌ ما لیست دقیق بدهکاران بانکی را در اختیار داریم.

حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی‌اژه‌ای در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا در خصوص صحت لیست بدهکاران بانکی که در آن نام مسئولان ارشد دولت قبل دیده می‌شود، گفت: ما لیست دقیق بدهکاران بانکی را در اختیار داریم و اگر افرادی را به طور مشخص اعلام کنید آن زمان می‌توان گفت که فرد مورد نظر در لیست بدهکاران بانکی قرار دارد یا خیر.

دادستان کل کشور تا کید کرد: لیست بدهکاران بانکی کاملا مشخص بوده و اصلا مسئله پنهانی برای بانک مرکزی یا سایر نهادها نیست و کاملا روشن است.

وی در پاسخ به این پرسش که به نقل از برخی از نمایندگان مجلس و یا سایر مسئولان،‌ از مسئولان ارشد دولت قبل به عنوان بزرگترین بدهکاران بانکی یاد می‌شود. آیا این مسئله را تائید می‌کنید یا آن را تسویه حساب سیاسی می‌دانید، اظهار کرد: لیستی از مفسدان اقتصادی در گذشته و در یکی از شبکه‌های اجتماعی مجازی منتشر شد که برخی از موارد آن حتما غلط بود و چون از اسامی مدنظر شما آگاهی ندارم نمی‌توانم بگویم که فرد مورد نظر در لیست قرار دارد یا خیر.

دادستان کل کشور ادامه داد: برخی اسامی به دلیل تسویه حساب‌های سیاسی در رسانه‌ها و محافل خبری مطرح می‌شود که درست نیست.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*