۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 38580
  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۱
  • 10 بازدید
  • ارسال توسط :
مالکین مسکن مهر پردیس در صورت تحویل نگرفتن واحد سود۱۸درصد می دهند
مالکین مسکن مهر پردیس در صورت تحویل نگرفتن واحد سود۱۸درصد می دهند

مالکین مسکن مهر پردیس در صورت تحویل نگرفتن واحد سود۱۸درصد می دهند

پردیس- آبرومند: مدیر عامل شرکت عمران پردیس گفت: مالکین مسکن مهر پردیس در صورت تحویل نگرفتن واحدها باید سود ۱۸ درصد بدهند.   به گزارش خبرنگار ما – سید مهدی هدایت عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص تصویب افزایش سود وام گیرندگان مسکن مهر به ۱۸ درصد اظهار داشت: در پردیس چندین هزار واحد […]

پردیس- آبرومند: مدیر عامل شرکت عمران پردیس گفت: مالکین مسکن مهر پردیس در صورت تحویل نگرفتن واحدها باید سود ۱۸ درصد بدهند.

 

به گزارش خبرنگار ما – سید مهدی هدایت عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص تصویب افزایش سود وام گیرندگان مسکن مهر به ۱۸ درصد اظهار داشت: در پردیس چندین هزار واحد داریم که علی رقم اینکه چندسالی واحدها آماده شده و عموماً هم در آن بلوک‌ها ساکن داریم جهت فروش اقساط و تحویل واحد مراجعه نمی‌کنند.

 

هدایت افزود: در بررسی‌هایی که ما انجام داده‌ایم، مشخص شد که این واحدها عموماً دست بنگاه‌ها و سرمایه‌گذاران هست و به خاطر این موضوع در حال پیگیری هستیم که مصوبه‌ای بگیریم تا افرادی که واحد آنها از سال قبل آماده شده و تحویل نگرفته‌اند سود وام بانکی آنها ۱۸ درصد بشود.

 

مدیر عامل شرکت عمران پردیس عنوان داشت: با اعلام موضوع دریافت سود ۱۸ درصد بعضی از مالکین ما هم نگران شده بودند و تعدادی که هنوز واحد تحویل نگرفته‌اند در این موضوع دچار تردید بودند امام اعلام می‌کنیم که این مصوبه فقط برای مالکانی است که واحدشان تکمیل شده است، لذا این مصوبه شامل حال این افراد نمی‌شود و فقط برای افرادی که از واحد آنها چند سال گذشته آماده شده و چندین بار به آنها اخطار داده و تحویل نگرفته‌اند می‌باشد.

 

وی در خصوص اینکه آیا زمانی برای تحویل واحدها تعیین شده یا نه عنوان داشت: بعد از این موضوع برخی از مالکین مراجعه کردند ولی هنوز باز هم بعضی افراد مراجعه نکرده‌اند شامل این مصوبه جدید خواهند شد و باز پس گیری وام انها با میزان ۱۸ درصد محاسبه می‌شود.

 

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*