۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 28443
  • ۰۲ تیر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۴
  • 87 بازدید
  • ارسال توسط :
مالکین واحدهای فاز ۸و۱۱پردیس تا آخر تیر جهت تحویل مسکن فرصت دارند
مالکین واحدهای فاز ۸و۱۱پردیس تا آخر تیر جهت تحویل مسکن فرصت دارند

مالکین واحدهای فاز ۸و۱۱پردیس تا آخر تیر جهت تحویل مسکن فرصت دارند

پردیس- آبرومند: مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس با اشاره به اینکه ۵ هزار واحد مسکونی پردیس در دست دلال ها است گفت: مالکین واحدهای فاز ۸و۱۱پردیس تا آخر تیر جهت تحویل مسکن فرصت دارند. به گزارش خبرنگار ما – علی اصغر جاودان فر پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر که […]

پردیس- آبرومند: مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس با اشاره به اینکه ۵ هزار واحد مسکونی پردیس در دست دلال ها است گفت: مالکین واحدهای فاز ۸و۱۱پردیس تا آخر تیر جهت تحویل مسکن فرصت دارند.

به گزارش خبرنگار ما – علی اصغر جاودان فر پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر که طی برررسی های به عمل آمده حدود ۵ هزار واحد مسکونی در دست دلال‌ها است گفت: این واحدها به دلیل ارزش افزوده و توسط دلالان خریداری شده اند.

 

جاودان فر در ادامه از مالکینی که واحدهای مسکونی آنها طی سال‌های ۹۵ و ۹۶ در فازهای ۸ و ۱۱ افتتاح شده اند خواست: ماکین واحدهایی که از نظر سکونت قابل بهره برداری می‌باشند و زندگی نیز در این مناطق در جریان است و علی رقم اخطارهای شرکت عمران تاکنون نسبت به تحویل واحدهای خود هیچ اقدامی نکرده اند حداکثر تا پایان تیرماه مهلت دارند اقدامات لازم را انجام دهند.

 

وی افزود: این ماکین با مراجعه به بانک مسکن نسبت به ایفای تعهدات خود اقدام و متعاقب آن جهت فرآیند تحویل به مسکن مهر پردیس مراجعه کنند در غیر این صورت شرکت عمران در راستای جلوگیری از تضییع حقوق ساکنان بلوک‌ها و در جهت حفظ حقوق شهروندی واحدهای این ماکین را با با واحدهای پیشرفت پایین‌تر جابه جا خواهد شد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*