۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » گرمسار
  • شناسه : 46871
  • ۲۹ دی ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۷
  • 18 بازدید
  • ارسال توسط :
متروی تهران- ایوانکی- گرمسار زودتر تکمیل شود
متروی تهران- ایوانکی- گرمسار زودتر تکمیل شود

متروی تهران- ایوانکی- گرمسار زودتر تکمیل شود

گرمسار – آبرومند: فرماندار گرمسار گفت: روزانه ۱۱ هزار نفر کارگر از شهرهای اقماری تهران به ایوانکی در حال تردد هستند و باید اتمام خط دو متروی تهران- ایوانکی- گرمسار تسریع شود. به گزارش خبرنگار ما – سعید متقی در جلسه شورای حمل و نقل و مسکن استان سمنان اظهار کرد: شهرستان گرمسار در حوزه […]

گرمسار – آبرومند: فرماندار گرمسار گفت: روزانه ۱۱ هزار نفر کارگر از شهرهای اقماری تهران به ایوانکی در حال تردد هستند و باید اتمام خط دو متروی تهران- ایوانکی- گرمسار تسریع شود.

به گزارش خبرنگار ما – سعید متقی در جلسه شورای حمل و نقل و مسکن استان سمنان اظهار کرد: شهرستان گرمسار در حوزه ریلی با سه اداره کل راه آهن شمال شرق، تهران و شمال برای انجام طرح های مختلف مجبور به هماهنگی است که این چالش باعث بروکراسی اداری و مانع از ارائه خدمات مطلوب به مردم می شود.

وی تأکید کرد: تسریع در ایجاد خط ریلی جهت پوشش منطقه ویژه اقتصادی گرمسار و اتصال به سیلوی ۱۰۰ هزار تنی را خواستاریم.

فرماندار گرمسار گفت: روزانه ۱۱ هزار نفر کارگر از شهرهای اقماری تهران به ایوانکی در حال تردد هستند و همچنین وجود جمعیت فراوان دانشگاهی و کارگری ایجاب می کند اتمام خط دو متروی تهران- ایوانکی- گرمسار تسریع و همچنین برای توقف قطار مشهد در ایستگاه گرمسار نیز برنامه ریزی شود.

متقی عنوان کرد: در روستای ایستگاه بنه کوه که روستای هدف گردشگری است، دستور مساعد برای موافقت با ایجاد زیرساخت های گردشگری و همکاری با سرمایه گذاران توسط راه آهن جمهوری اسلامی ایران از سوی وزیر محترم راه و شهرسازی صادر شود.

وی افزود: در خصوص پروژه ۷۶ واحدی ایوانکی توافقی در سنوات گذشته موجبات نارضایتی مردم را فراهم آورده است که تقاضا داریم با ابلاغ به شورای عالی معماری و شهرسازی شاهد حل مشکل مردم ایوانکی باشیم.

فرماندار گرمسار بیان کرد: شهر جدید ایوانکی در طرح اقدام ملی مسکن به اندازه تمام ظرفیت استان متقاضی داشته و ثبت نام کردند که مشکلات این منطقه در حوزه زیرساخت باید رفع شود تا شاهد جذب سرریز جمعیت از کلان شهر تهران باشیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*