۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » ري » عناوین اصلی
  • شناسه : 57885
  • ۰۱ تیر ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۰
  • 3 بازدید
  • ارسال توسط :
مجتمع مسکونی هارمونی، یک متروپل دیگر نخواهد شد
مجتمع مسکونی هارمونی، یک متروپل دیگر نخواهد شد

مجتمع مسکونی هارمونی، یک متروپل دیگر نخواهد شد

ری – آبرومند: فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: مجتمع مسکونی شهرری موسوم به هارمونی، مترو پل نخواهد شد و مسئولان در کنار ساکنان این مجتمع هستند و مشکلات آنان را پیگیری می‌کنند. به گزارش خبرنگار ما – روزهای گذشته فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که فردی در آن ادعا می کرد مجتمع مسکونی […]

ری – آبرومند: فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: مجتمع مسکونی شهرری موسوم به هارمونی، مترو پل نخواهد شد و مسئولان در کنار ساکنان این مجتمع هستند و مشکلات آنان را پیگیری می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ما – روزهای گذشته فیلمی در شبکه های اجتماعی منتشر شد که فردی در آن ادعا می کرد مجتمع مسکونی با عنوان هارمونی بر روی قنات احداث شده است.

 

حمید زمانی پس از دریافت گزارش مردمی با حضور در محل مجتمع های مسکونی هارمونی ضمن بازدید، دستورات لازم در این خصوص را صادر کرد.

 

معاون استاندار تهران پس از حضور در محل مورد نظر و بررسی اولیه کارشناسان، ضمن گفت و گو برای روشن تر شدن ابعاد موضوع وارد عمل شد و با مالک مجتمع ارتباط تلفنی گرفت.

 

وی به نظریه ابتدایی و اطمینان خاطر مالک بسنده نکرد و در راستای تامین امنیت ساکنان این مجتمع مسکونی با مدیر و ساکنین مجتمع گفت و گو کرد و از نزدیک به بررسی موضوع نگرانی پرداخت.

 

زمانی دستور صریح بررسی و پیگیری های عمرانی به واحدهای مربوطه را صادر و مقرر شد در کمترین زمان این مهم انجام شود.

 

فرماندار ویژه شهرستان ری به مردم اطمینان خاطر داد مسئولان در کنار آنها هستند و این موضوع در کمترین زمان ممکن پیگیری خواهد شد.

براساس این گزارش، فرماندار ویژه شهرستان ری همچنین  بدون هماهنگی قبلی از مشاوران املاک سطح شهر بازدید و ضمن گفت وگو با متصدیان واحدهای املاک، نظرات آنان را برای تسکین بازار اجاره جویا شد.

 

زمانی با مراجعینی که برای اجاره املاک آمدند صحبت کرد و دغدغه آنان را درباره  تامین هزینه اجاره مسکن شنید و متعهد شد به مسئولان استانی و کشوری منعکس کند.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*