۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » پرديس » تهران » عناوین اصلی
  • شناسه : 46712
  • ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳
  • 8 بازدید
  • ارسال توسط :
مجموعه‌داری پردیس با ۴ هزار شی تاریخی، صنایع‌دستی آغاز به کار کرد
مجموعه‌داری پردیس با ۴ هزار شی تاریخی، صنایع‌دستی آغاز به کار کرد

مجموعه‌داری پردیس با ۴ هزار شی تاریخی، صنایع‌دستی آغاز به کار کرد

پردیس- آبرومند: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پردیس گفت: تنها مجموعه‌داری پردیس با داشتن ۴ هزار شی با موضوعاتی شامل سکه، ظروف، دست ساخته‌های فلزی و دیگر صنایع دستی آغاز به فعالیت کرد.   به گزارش خبرنگار ما – سمیه خاکپور با اظهار اینکه این مجموعه در روستای کرشت توسط یک فرد علاقه‌مند […]

پردیس- آبرومند: رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی پردیس گفت: تنها مجموعه‌داری پردیس با داشتن ۴ هزار شی با موضوعاتی شامل سکه، ظروف، دست ساخته‌های فلزی و دیگر صنایع دستی آغاز به فعالیت کرد.

 

به گزارش خبرنگار ما – سمیه خاکپور با اظهار اینکه این مجموعه در روستای کرشت توسط یک فرد علاقه‌مند به حوزه میراث‌فرهنگی ایجاد و راه اندازی شده است، افزود: فرماندار شهرستان پردیس نیز با حضور در روستای کرشت از مجموعه‌داری ربیعی بازدید کرد و این مکان را موجب صیانت از میراث‌فرهنگی در پردیس عنوان کرد.

 

وی افزود: توسعه این مجموعه در آینده نزدیک به موزه می‌تواند ضمن جذب گردشگران به پردیس موجب توسعه اقتصاد و اشتغال روستایی شود.

 

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی پردیس عنوان کرد: عملکرد موفق این مجموعه می تواند موجب تشویق شهروندان برای حفظ و نگهداری از اشیا تاریخی شود.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*