۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » پيشوا » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 2069
  • ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۳:۰۵
  • 172 بازدید
  • ارسال توسط :

مجید علیدایی احمدی در حکمی از سوی حسن درویشی به عنوان مسئول بسیج حقوقدانان ناحیه مقاومت بسیج پیشوا منصوب شد

پیشوا – رامین نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا در حکمی بسیجی مجید علیدایی احمدی را به عنوان اولین مسئول بسیج حقوقدانان شهرستان پیشوا انتخاب کرد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مجید علیدایی، کارشناس ارشد حقوق عمومی و مدرس دانشگاه های آزاد اسلامی و علمی کاربردی می باشد. در بخشی از حکم اولین مسئول بسیج […]

پیشوا – رامین نیوز: فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پیشوا در حکمی بسیجی مجید علیدایی احمدی را به عنوان اولین مسئول بسیج حقوقدانان شهرستان پیشوا انتخاب کرد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- مجید علیدایی، کارشناس ارشد حقوق عمومی و مدرس دانشگاه های آزاد اسلامی و علمی کاربردی می باشد.

در بخشی از حکم اولین مسئول بسیج حقوقدانان پیشوا آمده است: امید است با استعانت از خداوند متعال و نصب العین قراردادن تقوا، جهاد در راه خدا، رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی و مؤسس شجره طیبه بسیج حضرت امام خمینی(ره) و فرامین، تدابیر و منویات ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا، حضرت آیت الله خامنه ای «مد ظله العالی» بتوانید با بهره گیری از امکانات مادی و معنوی، با همت و تلاش هر چه بیشتر حضور سازمان یافته مردم به ویژه جوانان در بسیج را فراهم و آنان را در صحنه های مورد نیاز انقلاب شکوهمند اسلامی به کارگیری نمائید و در جهت پویایی بسیج ده ها میلیونی و تحقق برنامه های بسیج به ویژه نظام تربیتی صالحین گام های موثری برداشته و وظایف و انتظارات فرماندهی را به نحو مطلوبی پیگیری و بر آورده سازید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*