۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » استان ها » اقتصادی » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 37688
  • ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۴
  • 79 بازدید
  • ارسال توسط :
محصولات کشاورزی استان تهران افزایش پیدا خواهد کرد
محصولات کشاورزی استان تهران افزایش پیدا خواهد کرد

محصولات کشاورزی استان تهران افزایش پیدا خواهد کرد

ورامین- آبرومند: استاندار تهران با اشاره به فاز اول کشت گلخانه‌ای با وسعت یکصد هکتار و افق توسعه‌ای یکهزار هکتار در ورامین گفت: با افتتاح این گلخانه محصولات کشاورزی استان تهران افزایش پیدا خواهد کرد.   به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی، پیش از ظهر پنج شنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های تولیدی و کشاورزی […]

ورامین- آبرومند: استاندار تهران با اشاره به فاز اول کشت گلخانه‌ای با وسعت یکصد هکتار و افق توسعه‌ای یکهزار هکتار در ورامین گفت: با افتتاح این گلخانه محصولات کشاورزی استان تهران افزایش پیدا خواهد کرد.

 

به گزارش خبرنگار مهر، انوشیروان محسنی بندپی، پیش از ظهر پنج شنبه در حاشیه افتتاح پروژه‌های تولیدی و کشاورزی ورامین که با حضور عباس کشاورز، سرپرست وزارت جهاد کشاورزی انجام شد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر با حضور در دیار ۱۵ خرداد ۴۲ پروژه با سرمایه‌ای بالغ بر ۳۶۵ میلیارد تومان اعتبار در این شهرستان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

 

محسنی بندپی افزود: مهم‌ترین پروژه‌ای که امروز در شهرستان ورامین مورد بهره برداری واقع شد فاز اول کشت گلخانه‌ای با وسعت یکصد هکتار و افق توسعه‌ای یکهزار هکتار تحولی در بحث افزایش محصولات کشاورزی استان تهران را می‌توانیم شاهد باشیم.

 

استاندار تهران در ادامه به افتتاح و بهره برداری از یک واحد پرورش بوقلمون یک روزه به تعداد یک میلیون قطعه در سال اشاره کرد و عنوان داشت: واحد دیگر مورد افتتاح قرار گرفته ۸۳۰ هکتار آبیاری تحت فشار شهرستان ورامین بود که به صورت نمادین ۲۰ هکتار آن مورد بهره برداری واقع شد.

 

وی گفت: واحد دیگر مورد افتتاح قرار گرفته یک واحد تولید پارچه با سوله‌های واحدهای پیش ساخته در شهرک صنعتی سالاریه با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان و اشتغال زایی ۷۰ نفر مورد بهره برداری قرار گرفت.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*