۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار » اخبار ویژه » استان ها » اقتصادی » سمنان » عناوین اصلی
  • شناسه : 45252
  • ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۵
  • 23 بازدید
  • ارسال توسط :
محصول پنبه آرادان امسال ۱.۸ هزار تن برآورد شد
محصول پنبه آرادان امسال ۱.۸ هزار تن برآورد شد

محصول پنبه آرادان امسال ۱.۸ هزار تن برآورد شد

سمنان- آبرومند: مسئول اداره تعاون روستایی آرادان گفت: تولید محصول وش پنبه امسال در این شهرستان یکهزار و ۸۰۰ تن پیش‌بینی می‌شود. به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محمدعلی خالقی روز پنجشنبه به رسانه ها افزود: برداشت وش پنبه در آرادان از دهم آذر ۹۹ آغاز شد.   وی با اشاره به […]

سمنان- آبرومند: مسئول اداره تعاون روستایی آرادان گفت: تولید محصول وش پنبه امسال در این شهرستان یکهزار و ۸۰۰ تن پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از ایرنا – محمدعلی خالقی روز پنجشنبه به رسانه ها افزود: برداشت وش پنبه در آرادان از دهم آذر ۹۹ آغاز شد.

 

وی با اشاره به اینکه در این شهرستان حدود ۶۰۰ هکتار سطح زیر کشت پنبه وجود دارد بیان کرد: پیش بینی می شود از این مزارع حدود ۱۸۰۰ تن  وش پنبه برداشت گردد .

 

وی خاطر نشان کرد: ارقام مورد کشت پنبه در آرادان شامل ورامین، خرداد، خورشید، ساجدی و مای است و خرید وش پنبه توسط شبکه تعاون روستایی با مشارکت بخش خصوصی به صورت توافقی از کشاورزان در حال انجام است.

 

مسئول تعاون روستایی آرادان بیان کرد: رقمی بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال حجم نقدینگی مورد نیاز برای خرید وش پنبه است که از منابع داخلی شبکه با مشارکت بخش خصوصی تامین و نسبت به خرید و تصفیه آن اقدام خواهد شد.

 

مسئول تعاون روستایی آرادان بیان داشت: خرید توافقی محصولات، حضور در بازار جهت تنظیم قیمت محصولات و کمرنگ کردن حضور واسطه‌ها در این بخش و حمایت از تولید از اهداف شبکه تعاون روستایی است.

 

استان سمنان ۱۹۸ هزار هکتار زمین زراعی و باغ دارد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*