۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اخبار ویژه » ري » عناوین اصلی » فرهنگی
  • شناسه : 9063
  • ۲۱ تیر ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۵
  • 97 بازدید
  • ارسال توسط :

محفل انس با قرآن در شهرداری باقرشهر برگزار شد

ری – ابتکار ورامین: با حضور قاریان بین‌المللی ، محفل انس با قرآن با مشارکت و همراهی معاونت فرهنگی ، پایگاه بسیج شهید آزاد فر و حوزه بسیج کارمندان شهید پلارک در نمازخانه شهرداری باقرشهر برگزار شد . به گزارش خبرنگار ما – سعید استاد فرج شهردار باقرشهر با تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این […]

ری – ابتکار ورامین: با حضور قاریان بین‌المللی ، محفل انس با قرآن با مشارکت و همراهی معاونت فرهنگی ، پایگاه بسیج شهید آزاد فر و حوزه بسیج کارمندان شهید پلارک در نمازخانه شهرداری باقرشهر برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ما – سعید استاد فرج شهردار باقرشهر با تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان این مراسم و همچنین ضمن تجلیل از قاریان حاضر در این برنامه معنوی ، طنین قرآن را صدای احیاگر قلب انسان دانست و گفت: قرآن کلام خداست و هیچ انرژی و قدرتی مانند کلام خداوند نمی‌تواند روح مخلوق خداوند را بنوازد و سرشار از انرژی مثبت و غنی معنوی کند. بی‌شک آموزش و قرائت قرآن از واجباتی است که همه والدین بر عهده‌دارند و بر این امر توصیه فراوانی هم شده است .

ری۱-۲

شهردار باقرشهر با تأکید بر اصل اسلامی حاکم بر اصول تربیتی گفت : آموزه‌های دینی ما سرشار از توصیه‌های بسیار عالی برای همه افراد است که سرمنشأ و چشمه آن نیز قرآن است. برگزاری این قبیل برنامه‌ها موجبات انس افراد با این کتاب مقدس و معجزه ارزشمند را فراهم می‌کند.

ری۱-۳

بنا به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی باقرشهر، در این مراسم باشکوه و معنوی که با حضور شهردار ، معاونین اداری ومالی، فرهنگی و امور شهر شهرداری و همچنین مدیران و کارکنان شهرداری باقرشهر برگزار شد، حاضرین با گوش جان سپردن به آیات الهی در آوای خوش‌الحان قاریان بین‌المللی روح خود را با کلمات آسمانی تازه کردند .

ری۱-۴

(منبع خبر: gmail)

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*