۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » عناوین اصلی » ورزشی
  • شناسه : 1429
  • ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۲
  • 186 بازدید
  • ارسال توسط :

محمد زمانی افشار رئیس شورا شهرستان قرچک برای اولین بار در سطح کشور مسابقات فوتسال شوراهای اسلامی در قرچک برگزار شد

قرچک- خبرنگار رامین نیوز: محمد زمانی افشار رئیس شورا شهرستان اسلامی شهرستان قرچک در کنفرانس مطبوعاتی و رسانه ای اظهار داشت:  امروز دو کار انجام می گیرد، یکی بازیهای فوتسال اعضای شوراها اسلامی شهر و روستاها که به پایان می رسد و دوم نشست خبری صاحبان قلم و اندیشه که حضور خبرنگاران شما برادران و […]

قرچک- خبرنگار رامین نیوز: محمد زمانی افشار رئیس شورا شهرستان اسلامی شهرستان قرچک در کنفرانس مطبوعاتی و رسانه ای اظهار داشت:  امروز دو کار انجام می گیرد، یکی بازیهای فوتسال اعضای شوراها اسلامی شهر و روستاها که به پایان می رسد و دوم نشست خبری صاحبان قلم و اندیشه که حضور خبرنگاران شما برادران و خواهران در این مجموعه برگزار است.

به گزارش میرزاکریمی خبرنگار رامین نیوز – زمانی افشار گفت: این مسابقات، مسابقه سنگینی بود من نگران بودم وقتی با دوستان صحبت می کردیم، گفتم می خواهید ۱۶ تا تیم در دو روز مسابقه برگزار کنند، در این مسیر رفت و آمد و در این جاده شلوغ و اسکان نیروها ممکن است‌ حادثه رخ بدهد، الحمدالله اتفاقی رخ نداد و به خوبی مسابقات انجام شد.

وی اظهار داشت: وقتی این پیشنهاد داده شد خیلی از شهرستان ها اعلام آمادگی کردند کار سختی بود، انصافاً همه زحمت کشیدند و دست به دست دادند  و همکاری کردند.

این مسئول افزود: اول بازی را جدی نگرفته بودند، با لباسهای رنگارنگ آمده بودند وقتی اعضای شورا سطح بازها را مشاهده نمودند پیگیر لباس ورزشی شدیم و از شورا درخواست لباس و کفش نمودیم.

عضو شورای قرچک گفت: شوراها به این نتیجه رسیدند که باید به ورزش کمک کنند و اگر می خواهند به جوانان کشور، به فرهنگ کشور کمک شود یا به امکانات و مکانهای ورزشی کمک شود باید خود اعضا عملاً ورزش کنند و با فرهنگ ورزش آشنا شوند که این ورزش هم به شادابی اعضا کمک می کند هم فکر آنها به فرهنگ و ورزش کمک می کند.

زمانی افشار گفت: قرار شد مسابقات بعدی در شهرستانها برگزار شود و بهترین تیم به شورای عالی استانها راه پیدا کنند و انشالله مسابقات را در سطح کشور انجام بگیرد و  کل کشور این مسابقات را انجام بدهند.

وی افزود: این مسابقات، اولین مسابقه ای است که در سطح کشور و اولین بار در سطح در استان تهران و اولین دوره در شهرستان قرچک برگزار شده است. برای ما جای افتخار دارد و از این مسئله بسیار خرسند و خوشحالیم که ما توانستیم این مسابقات را برگزار کنیم.

البته جا دارد از خارزمشاهی تشکر کنیم ایشان خیلی زحمت کشیدند و کمک کردند به ما در برگزاری این مسابقات، انشاا… ما هم بتوانیم زحمت ایشان و کسانی که در استان ما را یاری کردند جبران کنیم.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*