۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اجتماعی » اخبار » استان ها » تهران » عناوین اصلی » ورامين
  • شناسه : 52463
  • ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۴
  • 9 بازدید
  • ارسال توسط :
محمد فرهام به عنوان شهردار جدید جوادآباد ورامین انتخاب شد
محمد فرهام به عنوان شهردار جدید جوادآباد ورامین انتخاب شد

محمد فرهام به عنوان شهردار جدید جوادآباد ورامین انتخاب شد

ورامین – آبرومند: عضو شورای اسلامی شهر جوادآباد ورامین گفت: اعضای شورای اسلامی شهر جوادآباد به اتفاق آرا “محمد فرهام ” را به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کردند. به گزارش خبرنگار ما – “علی عرب” گفت: اعضای شورای اسلامی شهر جوادآباد بیستم مرداد ماه امسال، بلافاصله پس از آغاز به کار رسمی، موضوع […]

ورامین – آبرومند: عضو شورای اسلامی شهر جوادآباد ورامین گفت: اعضای شورای اسلامی شهر جوادآباد به اتفاق آرا “محمد فرهام ” را به عنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کردند.

به گزارش خبرنگار ما – “علی عرب” گفت: اعضای شورای اسلامی شهر جوادآباد بیستم مرداد ماه امسال، بلافاصله پس از آغاز به کار رسمی، موضوع انتخاب شهردار جدید این شهر را در دستور کار خود قرار دادند و پس از بررسی برنامه‌های گزینه‌های شهرداری ، شیرزاد یعقوبی را به عنوان شهردار انتخاب و معرفی کردند.

 

وی افزود: با وجود انتخاب یعقوبی و معرفی به فرمانداری ورامین، وی بدون اطلاع از اعضای شورا، برنامه‌های خود را به شهر دیگری در استان تهران ارائه کرد و اعضای شورای جوادآباد مجبور شدند تا بار دیگر نسبت به انتخاب شهردار جدید اقدام کنند.

 

وی اظهار داشت: ۳نفر برای پذیرش مسوولیت شهرداری جوادآباد در نظر گرفته شده بود که هر یک از این افراد، برنامه‌های اجرایی خود را به شورای اسلامی ارائه کردند که در نهایت “محمد فرهام” به عنوان شهردار جدید این شهر از سوی اعضا انتخاب شد.

 

عرب اظهار داشت: در حال حاضر “حمید دانایی فرد”، شهردار سابق جوادآباد سرپرستی شهرداری را بر عهده دارد.

 

محمد فرهام در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی ، منتخب مردم قرچک بود که با ابطال انتخابات این شهر، وی نتوانست به شورای شهر راه پیدا کند.

 

شورای اسلامی شهر جوادآباد ورامین ۵ عضو دارد.

 

شهر جوادآباد با بیش از ۴ هزار و ۸۰۰ نفر جمعیت در ۱۲ کیلومتری جنوب ورامین و در مجاورت محور قم- گرمسار واقع است.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*