۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

موقعیت شما : صفحه اصلی » اقتصادی » پرديس » عناوین اصلی
  • شناسه : 2424
  • ۱۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۳۷
  • 210 بازدید
  • ارسال توسط :

محمد لاله خبر داد اختصاص اعتبار ۲۰۰ میلیون تومانی برای حفظ وضع کنونی فضای سبز

پردیس – رامین نیوز: به همت واحد خدمات شهری شهرداری پردیس و بخش فضای سبز دو هزار مترمربع فلاورباکس تکمیلی در رمپ و لوپ های خلیج فارس اجرا شده و بخش های دیگر آن اجرا خواهد شد. به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محمد لاله شهردار پردیس اظهار داشت: انجام این پروژه در راستای اجرای طرح […]

پردیس – رامین نیوز: به همت واحد خدمات شهری شهرداری پردیس و بخش فضای سبز دو هزار مترمربع فلاورباکس تکمیلی در رمپ و لوپ های خلیج فارس اجرا شده و بخش های دیگر آن اجرا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار رامین نیوز- محمد لاله شهردار پردیس اظهار داشت: انجام این پروژه در راستای اجرای طرح های زیباسازی ورودی شهر انجام می شود.

وی ادامه داد: علاوه بر این نزدیک به یک هکتار از فضای سبز رمپ و لوپ جنوبی پل خلیج فارس به همراه لوله کشی، چمنکاری، گلکاری و درختکاری در سه قطعه از ۱۳ قطعه تعیین شده، اجرا شد.

این مقام مسئول همچنین در ادامه با اشاره به دیگر طرح های در دست اجرای شهرداری پردیس در سال ۹۳ خاطر نشان کرد: مجموعه شهرداری پردیس در سرفصل نگهداری فضای سبز رقمی بالغ بر دو میلیارد تومان اعتبار فقط برای حفظ و نگهداری وضع موجود شهر در نظر گرفته است.

لاله با بیان اینکه در حال حاضر نزدیک به ۸۰ درصد فضای سبز سطح شهر پردیس با آبیاری قطره ای انجام می شود افزود: این مهم در سال ۸۸ آغاز شد و توسعه آن امسال نیز مبلغی بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان را به خود اختصاص داده است.

شهردار پردیس افزود: یکی از برنامه های مهم و محوری امسال شهرداری پردیس توسعه فضای سبز و رساندن آن به حدود استانداردهای تعیین شده می باشد.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*